Slzy a ponížení ve Zlaté labuti. Čím si projdou Alena s Irenou?

Ve Zlaté labuti je stále rušno. Vyšetřování znásilnění klavíristky Marty (Kamila Trnková) je na mrtvém bodě, o ztraceného chlapce se stále nikdo nepřihlásil, takže je v prozatímní péči Maurerových, a teď si navíc přišlo gestapo i pro Martina (Kryštof Bartoš) a nikdo neví proč. Do toho se do úzkých dostane nejen Irena (Kristýna Ryška), ale také Alena (Simona Lewandowská).

O ztraceného chlapce se stále nikdo nepřihlásil, takže Petr (Adam Vacula) na Irenu (Kristýna Ryška) tlačí, aby využila svých kontaktů. On se přece pro rodinu obětoval, na svatbu s Markétou (Bára Bočková) přistoupil, takže má pocit, že teď je řada na Ireně. Navíc je podle něj jediná, kdo dokáže vztahy s Němci uklidnit. Neví totiž v jak nepříjemné situaci se ona sama nachází. Možná by i ráda pomohla, kdyby jí to nebylo tolik proti srsti.

Tlak na Irenu

Gruber (Jaroslav Plesl) vysílá jasné signály, že ho zajímá víc Irena jako žena než jako obchodní partnerka. Emancipovanou Irenu celá situace dokonce dovede až k slzám, což Petra upřímně překvapí.

​Jak zareaguje Irena, když od Grubera dostane nabídku, kterou nikdy nechtěla dostat? Navíc když se stejně nakonec dočká toho největšího možného ponížení. A jak vyřeší Aleninu výpověď, kterou ředitel obchodního domu odůvodnil právě nevhodným chováním k Ireně Maškové? To se dozvíte v seriálu Zlatá labuť ve čtvrtek 13. dubna ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady