Irena se tajně schází s Alenou ve Zlaté labuti. Jak to mezi nimi bude dál?

Irena Mašková se snaží rodině dokázat, že je připravená převzít impérium. Nevhodný vztah by ale mohl její plány zhatit. Proto se přede všemi snaží utajit, že má milenku, kterou je Alena Zimová.

Obě ženy jsou v očích veřejnosti zadané. Irena (Kristýna Ryška) je stále vdaná za Lukáše, Alena (Simona Lewandowská) připravuje svatbu s Jakubem. V soukromí se ale spolu scházejí. Kdyby někdo zjistil, že jsou spolu, mohlo by to uškodit nejen jim, ale také jejich rodinám. 

Plán na svatbu

A když už je řeč o rodině, Alenu v deváté epizodě přijede navštívit maminka (Regina Řandová), aby se seznámila s Jakubem. A aby jim dala své požehnání. Protože svou dceru dobře zná, ví, že má ráda ženy. Zda to ovlivní vztah s Jakubem, se dozvíte ve čtvrtek 30. března na Nově.

​Dojde na rozvod?

Manželství Ireny je už delší dobu spíše nešťastné. Lukáš ví, že Irena někoho má, ale myslí si, že je to Gruber. Představitelka Ireny dříve v rozhovoru promluvila o vztahu Ireny s Lukášem. Dojde k rozvodu? „Divák si asi všimne, že tohle manželství není úplně šťastné. A postupně se ty věci vyjevují a násobí mnohdy... Třeba ledy roztají a Irena zpátky pochopí, že si Lukáše vzala z jistých důvodů a je to ten pravý. Nebo také ne. Co víte, co vás čeká za rok,“ řekla Ryška.

Zlatá labuť

​Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Všechny epizody najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady