Poměr Ireny a Aleny ze Zlaté labutě odhalen. Jak se herečkám natáčely intimní scény?

Manželství Ireny (Kristýna Ryška) a Lukáše (Robert Mikluš) prochází obrovskou zkouškou. Lukáš svou ženu podezřívá z mileneckého poměru s nacistou Gruberem (Jaroslav Plesl). Mýlí se, ale jen částečně. Irena skutečně udržuje jiný vztah, jenže se ženou.

Překvapivě důležitou roli v životě Ireny hraje prodavačka Alena (Simona Lewandowská). „Alena je ve skutečnosti na holky a má poměr s Irenou Kučerovou, což je dcera majitele obchodního domu Zlatá labuť. Velmi s tím bojuje, protože to je zakázané. Musí si vzít Jakuba, ale miluje Irenu,“ řekla před nedávnem o své postavě Simona Lewandowská.

Milenka

A co herečka prozradila o natáčení milostných scén? „S Kristýnou jsme se před natáčením Zlaté labutě neznaly, ale já ji sleduji už dlouho, mám ji moc ráda jako herečku. Občas na ni obdivně koukám. Mám pocit, že to vlastně vypadá, že na ni koukám zamilovaně, což je docela užitečné. Na place nám to spolu dobře funguje.“ 

Stíny minulosti

Petrova (Adam Vacula) snoubenka Markéta (Bára Bočková) by chtěla s Petrem dítě a tlačí na svatbu. Dokonce ani nevylučuje milování ještě před svatbou. Má k tomu dobrý důvod, skrývá totiž před Petrem velké tajemství. Zvědavá Bára (Marta Dancingerová) brzy pozná, o co jde. A tuší, jak vážné to je. Odváží se říct Markétino tajemství Petrovi, který by tak získal důležitý trumf na svou stranu, aby si rozmazlenou Markétu nakonec nemusel vzít za ženu? A není to jediná věc, která teď Báře leží v hlavě. Petr jí totiž nedávno otevřel rány, které způsobila asi nejsmutnější událost v jejím životě. Něco, s čím se žena jen velmi těžko vyrovnává.

Nejkrásnější den života Báry se před lety ve vteřině proměnil v tragédii, když přišla o prvorozeného syna. Prázdnotu v srdci se dodnes nepodařilo zaplnit, takže má pochybnosti, zda se jí to ještě někdy může podařit. Těžký životní úděl se rozhodla před světem utajit, takže o svém osudu zarytě mlčí. Mlčí také o krádeži, která se nedávno v Labuti stala, i když ví, kdo za tím je. Bára je pod obrovským tlakem. Nejspíš proto se už brzy někomu svěří. Komu? A jaké reakce se Báře dostane?

To se dozvíte ve čtvrtek 23. března ve 20:20 na Nově. Epizodu najdete už nyní na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady