Přiznání Simony Lewandowské ze Zlaté labutě. Co by herečka nechtěla nikdy zažít?

Simona Lewandowská hraje v seriálu Zlatá labuť postavu Aleny Zimové, milé a hodné dívky, která se přestěhovala do Prahy z vesnice. Je zaslíbená Jakubovi, který také pracuje v obchodním domě a který pro ně plánuje společnou budoucnost. Jak svou roli herečka vnímá? A s kým z období první republiky by se chtěla setkat?

Postava Aleny Zimové ze Zlaté labutě je přesně pravým opakem Petry, kterou Simona Lewandowská ztvárnila v Panu profesorovi. Petra totiž dělala některým spolužákům peklo. V seriálu si zahrála její učitelku Beáta Kaňoková. I tu vídají diváci ve Zlaté labuti jako Evu Duškovou.

Přátelství

Herečky jsou velmi dobré kamarádky, které z jednoho natáčení společně přešly na druhé, kde spolu mohou trávit čas. Lewandowská se také zúčastnila narozenin Kaňokové, která fotografie z oslavy dala na Instagram. Na jednom videu tam obě sedí na zemi a hrají hru. 

Natáčení

Zábavu společně jistě zažívají i při natáčení Zlaté labutě, kde tráví čas s dalšími hereckými kolegyněmi. V seriálu pak hrají spolubydlící i kolegyně z módního oddělení, kde jejich partu doplňuje Bára Veselá v podání Marty Dancingerové. Děvčata jsou každá úplně jiná a každá prožívá svůj vlastní příběh, který se divákům postupně odkrývá. I Alena Zimová má tajemství, které by se nikdo neměl dozvědět.

My jsme se herečky zeptaly na několik otázek, které se týkají Zlaté labutě. Co by například vrátila z dané doby? Byly by to právě obchodní domy. Z jakého důvodu? Oblíbené herečce přijde lepší, když jde člověk do jednoho domu, kde je výběr menší a je tam klid. „Trochu mě stresuje, když si chci něco koupit a je tam sedm obchodů,“ prozradila herečka.

Setkání s osobností

Seriál se odehrává v době první republiky. S kým z té doby by se herečka chtěla setkat? „Chtěla bych potkat Karla Čapka a popovídat si s ním. Bavilo mě číst jeho věci, když jsem byla na střední škole. Myslím, že to musel být zajímavý a inteligentní člověk,“ svěřila se herečka.

Ateliéry

Lewandowská si na natáčení užívá především byt, ve kterém její postava žije a kde se nacházejí šperkovnice a různé rekvizity. Má ráda i kostýmy, ale nosit by je v reálu z jednoho důvodu nechtěla. „Chlapům to hrozně sluší, ženským také. Ale moje postava je upjatá a je z křesťanské rodiny, takže mám upnuté hadříky, které bych nechtěla nosit,“ dodala.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

Zlatá labuť

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady