Ano, jsme pár! Adam Vacula a Besky exkluzivně pro nova.cz

Adam Vacula (hvězda seriálu Zlatá labuť) je v poslední době pod drobnohledem všech fanynek. Pohledný herec neunikl jedinému oku divačky dobového seriálu televize Nova a každou jednu z nich zajisté zajímalo, jestli je vycházející hvězda k mání. A redakce nova.cz získala exkluzivní vyjádření od jeho partnerky.

Lavinu dotazů podpořily ještě bulvární deníky, které si všimly příspěvku na sociální síti Instagram. Tam byl herec zachycen v příběhu vítězky soutěže MasterChef Veroniky Beskydiarové, která je známá jako Besky. Protože jsou Besky i Adam tvářemi televize Nova, cítíme povinnost se za ně postavit a ukončit spekulace, které by mohly oběma znepříjemnit život, případně nepěkně zasáhnout do jejich soukromí. 

View this post on Instagram

A post shared by Adam Vacula (@adamvaculla)


Exkluzivní vyjádření

Obrátili jsme se tedy přímo na Besky s prosbou o vyjádření. „Ano, jsme spolu. Prozatím nechci zacházet do detailů,“ uvedla MasterChefka. Více se podle jejích slov k celé věci nebudou vyjadřovat a na dotazy z jiných médií nebudou odpovídat.
 
Za televizi Nova přejeme Besky i Adamovi hodně štěstí a lásky.

Seriál Zlatá labuť s Adamem Vaculou v hlavní roli můžete sledovat každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Nebo s předstihem na Voyo.

Show MasterChef Česko sledujte také na Voyo!

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady