Jiří Hána ze Specialistů se proměnil v záporáka. Koho ztvární ve Zlaté labuti?

Ve Specialistech Jiří Hána dohlíží na spravedlnost v roli kapitána Martina Kováře, který se svými kolegy řeší kriminalistické případy. I ve Zlaté labuti se herec ujal role, která bude řešit spravedlnost, ale nebude úplně oblíbená. Viktor Hess je totiž součástí německého gestapa.

V šesté epizodě Zlaté labutě se hrdinové dostanou do nepříjemné situace, kdy obchodní dům navštíví člen gestapa, který bude vyšetřovat případ klavíristky Marty. A hlavním podezřelým je Lukáš Mašek (Robert Mikluš).

Specialisté

Role vyšetřovatele Viktora Hesse se ujal herec Jiří Hána, kterého diváci TV Nova vídají v seriálu Specialisté, kde ztvárnil postavu kapitána Martina Kováře. Ten je v týmu s Zuzanou Koutnou (Zuzana Kajnarová), Matějem Karasem (Marek Lambora) a velitelem majorem Strouhalem (Martin Dejdar). Společně vyšetřují v nové řadě různé případy.

Fascinace vesmírem

Herci se při natáčení Specialistů pohybují nejen v interiérech, ale také v exteriérech, což si Hána užívá. „Jsem rád, že máme možnost natáčet v exteriérech. Na různých zajímavých místech, setkávám se se spoustou zajímavých lidí právě díky těm místům, kde natáčíme. Velmi rád vyprávím historky třeba z patologie. A herec má také jedno přání: „Můj životní sen je podívat se do vesmíru, což v dnešní době je možné, asi to stojí hodně peněz, ale třeba se mi to někdy v budoucnu podaří,“ řekl.

Hána zubařem

Dříve se herec objevil v seriálu Ulice, kde si zahrál zubaře Patrika Rouska, který pracoval v ordinaci spolu s Blankou Volákovou (Linda Rybová). Patrik s Blankou jsou dlouholetí přátelé. I když Patrik před lety doufal, že by mohl mít šanci u Blanky, neuspěl. Později lásku našel u Veroniky Maléřové, se kterou stále tvoří pár. A jejich první setkání se uskutečnilo díky Blance. Doteď Patrik s Veronikou tvoří pár a jsou stále zamilovanými hrdličkami.

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady