Proměna Michaely Maurerové: Ze ztřeštěné Digi z Ulice tajemnou ženou Zlaté labutě

V seriálu Zlatá labuť chodí zaměstnanci obchodního domu po špičkách okolo záhadné ženy, která navštěvuje pravidelně restauraci a mlčí. Tím všechny znervózňuje, protože netuší, co od ní mají čekat. Této role se ujala herečka Michaela Maurerová, kterou diváci TV Nova znají také jako kadeřnici Digi ze seriálu Ulice.

Michaela Maurerová si dříve zahrála v seriálu Redakce i Kriminálka Anděl, ale její asi nejvýraznější rolí na TV Nova byla Dagmar Stránská z Ulice, přezdívaná Digi. Kadeřnice ze salonu, kde ze začátku pracovala Jitka Farská, Monika Farská i Ingrid Ševčenková, byla potrhlá dívka, která dříve žila v dětském domově.

Ztřeštěná kadeřnice

Digi byla vdaná za Tonyho (Ondřej Volejník), se kterým se později rozvedla a vzala si Marka Stránského (Ondřej Gregor Brzobohatý), který zemřel. Digi s Markem měla dvojčátka a žili spolu v Anglii. Poté se Digi vrátila zpátky do Česka a nějakou dobu randila i s Jirkou Hermanem, který je teď šťastně zadaný s Gábinou.

Zlatá labuť

​Ve Zlaté labuti se herečka proměnila v dámu, která nosí kostýmky, má pečlivě upravený účes a ráda popíjí kávu. Skoro vůbec nemluví, takže ostatní netuší, kdo to je. „Ze začátku seriálu se neví, kdo je Eliška. Všichni se ptají, kdo je Eliška. Ona nemluví, nic neříká. A pak se to rozjede. Myslím si, že je ta postava velmi zajímavá. A jsem za to ráda,“ řekla herečka.

Co dalšího herečka prozradila, se podívejte v rozhovoru:

​​Kdo je Eliška, se dozvíte v seriálu Zlatá labuť, který TV Nova vysílá každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady