Michaela Maurerová v seriálu Zlatá labuť: Čím všechny v obchodním domě šokuje?

Herečku Michaelu Maurerovou si diváci TV Nova pamatují jako kadeřnici Digi ze seriálu Ulice. Ve Zlaté labuti se promění v elegantní dámu, ze které ale budou mít ostatní postavy strach. Co je na Elišce podezřelé?

„Ze začátku seriálu se neví, kdo je Eliška. Všichni se ptají, kdo je Eliška. Ona nemluví, nic neříká. A pak se to rozjede. Myslím si, že je ta postava velmi zajímavá. A jsem za to ráda,“ prozradila Michaela Maurerová.

Záporáci

Je Eliška záporná, nebo kladná postava? „To se myslím nedá u žádné postavy z tohoto seriálu prozradit, protože všichni mají pozitivní vlastnosti i nějaká překvapení. A zároveň všichni v sobě máme někdy něco i z těch negativních záporáků. Důležité je, že postavy ze seriálu jsou lidi a jednají jako lidi. Není to žádná pohádka. A je jedno, jestli to zasadíte do okolností roku 1939 nebo 2023. Všichni milujeme, nenávidíme, bojujeme o sebe a své blízké,“ vysvětlila Maurerová.

Natáčení

Herečka má oproti ostatním kolegům náročnější roli. Nebo ne? „Je to sen každého herce. Být na place, sledovat kolegy, být krásně oblečený, sedět a nic neříkat. Nemít text. Dostala jsem svou vysněnou roli. Zároveň je to protiklad, protože jsem extrémně ukecaná. Takže to, co si nemůžu splnit před kamerou, si kompenzuji za kamerou. K velké nelibosti chudáků režisérů Bisiho Arichteva a Braňa Holička jsem ukecaná mezi záběry, což není úplně ideální,“ usmívá se herečka.

Zlatá labuť 

A jak si herečka užívá dobu, ve které se seriál natáčí? „Myslím si, že jsem nejenom herec a protagonista té postavy, ale zároveň veliký konzument. Já miluji seriály a vůbec filmy z tohoto prostředí... Je to krásný, velkolepý. A minimálně na oko je to krásná podívaná... To, co je z toho cítit, je určitá noblesa. A ta mi chybí. Noblesa, respekt, úcta a ženskost,“ dodává Maurerová.

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady