Lucie Štěpánková ze Zlaté labutě: Co prozradila o příběhu postavy Anny?

Ve Zlaté labuti ztvárňuje Lucie Štěpánková postavu Anny Maurerové, Němky, která opustila rodnou zemi, aby v Československu spolu s manželem Karlem (Adrianem Jastrabanem) začala nový život. Jenže ji dožene minulost... Co dalšího herečka o roli prozradila?

Anna vede s Karlem ve Zlaté labuti oddělení gramofonových desek. Jejich manželství je šťastné, stojí při sobě v těžkých chvílích a navzájem se podporují. Jenže mají z minulosti jedno velké tajemství...

Těžké časy

„Začínají se dít věci. Němci přicházejí do země a není úplně bezpečno... Nechci úplně prozrazovat svůj příběh, ale je hodně poutavý a zaujal mě,“ řekla Štěpánková.

A jak si užívá svou roli Anny? „Je mi v ní dobře. Když si člověk navlékne šaty, udělají vám krásnou vizáž, tak hned se cítíte lépe a jinak. Je to úžasné. Navíc kostýmní výtvarnice má arzenál veliký a má dobové šaty. Musím říct, že to má atmosféru. Když jsem se do toho oblékla, hned jsem se narovnala. Na člověka to jinak působí.“

Dobový seriál

Seriál Zlatá labuť je historicky prvním dobovým seriálem TV Nova. Připravuje jej Dramedy Productions. Režie se ujal Braňo Holiček a Biser A. Arichtev. Proč se herečka rozhodla kývnout na roli? „​Mám dojem, že v dnešní době se moc dobových věcí nedělá, takže to pro mě byla výzva,“ dodala.

Seriál Zlatá labuť sledujte ve čtvrtek 2. února od 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady