Petr Stach jako nejstarší syn z rodu Kučerových. Převezme impérium Zlaté labutě?

Nový luxusní obchodní dům Zlatá labuť otevírá brány zákazníkům, kteří v něm najdou oddělení módy, šperků, ale i gramofonových desek. Vlastníkem domu je rodina Kučerových. A nejstarším synem je Rudolf Kučera ml. Role dědice impéria se ujal herec Petr Stach, který prozradil detaily o roli. Co jeho postavu čeká?

Televize Nova si pro diváky připravila první dobový seriál, který bude vyprávět osudy lidí spjatých s luxusním domem Zlatá labuť, který byl ve své době nejmodernějším chrámem nákupu a luxusu v Československu.

Vážná nemoc

Obchodní dům vlastní rodina Kučerových v čele s Rudolfem (Petr Kostka), který má s manželkou Boženou (Daniela Kolářová) tři děti. Nejmladšího Petra (Adam Vacula), dceru Irenu (Kristýna Ryška) a nejstaršího syna Rudolfa, kterého ztvární Petr Stach.

Moje postava je specifická tím, že prodělala dětskou obrnu, takže v tuto chvíli je ochrnutá na nohy, pohybuje se na vozíku. A jak to bude dál, tak to ani já v tuto chvíli přesně nevím,“ řekl herec.

Dědictví

Rudolf je nejstarším synem, což z něj dělá dědicem impéria Kučerových. Otec Rudolf má tedy budoucnost syna naplánovanou. Ale počítá s tím i jeho syn? „Tatínek chce, aby se ujal vedení společnosti, ale moje postava se tomu zatím docela úspěšně brání a svádí to na svoji nemohoucnost a na to, že nemůže převzít takovýto náročný úkol,“ dodal Stach.

Seriál Zlatá labuť startuje 2. února na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady