Nový dobový seriál Zlatá labuť. Seznamte se s hrdiny z obchodního domu z přelomu 30. a 40. let!

V novém dobovém seriálu Zlatá labuť, na který se mohou diváci těšit na jaře, se představí hned několik hvězd, jejichž postavy nebudou mít jednoduché osudy. V obchodním domě se bude o zákazníky starat například Hana Kusnjerová, Tomáš Töpfer, Jacob Erftemeijer, Regina Rázlová nebo Michaela Maurerová.

Obchodní dům Zlatá labuť nabízí zákazníkům několik oddělení, kde si mohou koupit oblečení, šperky nebo gramodesky. Na výběr je toho opravdu hodně, a proto musí mít dům několik zaměstnanců, kteří se o zákazníky postarají.

Výběr oblečení

Oddělení módy Zlaté labuti vede Valerie Horká. Tu ztvárňuje Hana Kusnjerová. „Moc se mi líbí scénář, jak se jednotlivé linky v něm prolínají a odkrývají. Moje role je velmi zajímavá. Sice se tvářím, že Valerie je plochá postava (má plochý charakter), ale v jeden moment se ukáže, že má velmi bohatou historii,“ říká Hana Kusnjerová, jejíž Valerie je mateřská, hodná a laskavá ke všem svým podřízeným prodavačkám. „Zlatá labuť je prvním seriálem, kde si zahrají moje šediny, které jinde všichni zamaskovávají. Děj seriálu se odehrává ve vizuálně hezké době. Líbí se mi, že se při přípravě na to vizuálno kladla taková pozornost. Přijde mi, že v té době si lidi obecně všeho víc vážili,“ dodává Kusnjerová.

Kromě ní v oddělení módy působí i Kristýna Malá (Ema Businská), která ztvární ne moc šikovnou dívku, která nechápe, proč ji do tak prestižního obchodu přijali, a Vojta (Vojtěch Vodochodský), mladý, „světaznalý“ kluk, který jde štěstí naproti co to jde a zatím mu to vychází. Je milý a empatický, díky čemuž získává oblibu zejména u starších žen, přičemž se ji nebojí využít.

Další oddělení

Zákazníci v obchodním domě najdou i klenotnictví, které vede Arne Pulkráb (Tomáš Töpfer), mistr klenotnického řemesla, spolu se svým synem Kamilem Pulkrábem (Robin Ferro). Ten se u otce vyučil a je šikovný, nicméně bez invence. Gramodesky pak ve Zlaté labuti prodávají manželé Anna Maurerová (Lucie Štěpánková), vystudovaná doktorka přírodních věd a uprchlice z Německa, a Vilém Maurer (Adrian Jastraban), fyzik a matematik a manžel Anny, který rozhodl, že z Německa uprchnou.

Vedení Zlaté labutě

V managementu obchodního domu uvidíme Ladislava Hampla jako Antonína Bouchnera, tvrdého provozního ředitele a otce od velké rodiny. Gabrielu Míčovou jako Magdalenu Praxlovou, vedoucí sekretariátu a ženu, která má k Bouchnerovi po mnoha společných letech práce totální respekt.

Galerie

Služby pro zákazníky

Vasil Fridrich se představí v roli Karla Wágnera, vedoucího restaurace a dokonalého profesionála, jednoho z nejlepších v oboru. Dále diváci uvidí Marka Kristiána Hochmana jako lehce naivního, ale spravedlivého číšníka a Kamilu Trnkovou jako pianistku, která v restauraci Zlaté labutě hraje. Jacob Erftemeijer bude ztvárňovat fotografa Oldřicha Skalského. Za správou obchodního domu Zlatá labuť stojí Václav Mach (Pavel Řezníček), ředitel ostrahy a bývalý policista, profesionál, na kterého majitelé právem spoléhají. V dalších rolích se představí Jan Dolanský, Michaela Maurerová, Kryštof Bartoš, Jaroslav Plesl, Sarah Haváčová a Regina Rázlová.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady