• Pořady
  • Výměna manželek
  • Ornella Koktová ve Výměně o dětech, manželovi i rodičích. Rodinná situace ji dožene k slzám

Ornella Koktová ve Výměně o dětech, manželovi i rodičích. Rodinná situace ji dožene k slzám

Známá influencerka Ornella Koktová opustí svého manžela a tři děti a přestěhuje se z Velkých Přílep do rodinného domu s hospodou ve Štětkovicích. Na druhou stranu zamíří hospodská Verča, která nerada přiznává chyby, ke třem malým dětem a staršímu náhradnímu manželovi. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek už ve středu 7. června ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na Voyo.

První rodina Výměny manželek žije v obci Velké Přílepy, která se nachází v okrese Praha-západ. Devětadvacetiletá Ornella je podnikatelka. Josefovi je šedesát pět let a je také podnikatel. Spolu mají tři děti: Quentina (9), Svena (2) a Lilianne (1). Zúčastnit se Výměny manželek přijal slavný pár jako výzvu. Za deset let, co jsou spolu, od sebe tak dlouho nikdy nebyli. I když je od sebe dělí 36 let, manželé jsou spolu stále spokojení. Ornella by Josefovi přála nějakou starší paní, aby si spolu zahráli na dědečka a babičku…

Restaurace celou rodinu nonstop zaměstnává

Druhá rodina žije ve vlastním domě ve vesnici Štětkovice ve Středočeském kraji. Nedílnou součástí domu je restaurace, kde celá rodina pracuje. Devětatřicetiletá Verča pracuje jako kuchařka. Její muž se jmenuje Michal (43) a živí se jako kuchař a číšník. Spolu mají Vítka (13), který jim v jejich restauraci často pomáhá. Pár, který je spolu více než dvacet let, má ještě dvě dospělé děti, které už s nimi nežijí. Do Výměny manželek je z legrace přihlásila dcera. Manželé se hádají kvůli malichernostem a práci.

Ornella všechny překvapí

Ornelle se nový dům líbí, ale když vidí hospodu, bojí se, že ji čeká obsluha lidí. Nový náhradní manžel ji hned zaměstná v restauraci. Ornella jako malá obdivovala kuchařky ve škole, proto je pro ni nová zkušenost částečným splněním dětského snu. V kuchyni jí to vážně jde, vařit umí, ale nechce se jí v ruce mýt nádobí. S Michalem spolu rozebírají své vztahy. Oba si uvědomí, že by se svými partnery měli trávit více času. Když Ornella Michalovi popisuje vztahy se svými rodiči, zalijí se jí oči slzami. Ve Štětkovicích ale zažije i hvězdné chvíle. Lidé brzy odhalí tvář z barevných časopisů a jsou překvapeni, jak je příjemná a normální.

Komplikované vztahy

Verče se nový dům také líbí. Hned ji zaujme bazén. Když vidí na stěnách fotografie, Koktova rodina jí přijde povědomá, ale neví odkud. Josef jí připadá jako hodný chlap, který se hodně stará o děti. I Verča a Josef spolu řeší své vztahy. Josef přiznává, že dnes Ornella živí spíše jeho. Ale už když spolu začínali, Josef zažil krach a byl pro ni starý a chudý chlap. Verča se také dozvídá, že rodina se téměř nestýká s rodiči Ornelly. Přijde jí to líto, protože přicházejí o drahocenný čas s vnoučaty. Jediný, kdo rodinu navštěvuje, je Charlotte, sestra Ornelly. Podle jejich slov byl sesterský vztah posílen právě tím, jak nevycházejí s rodiči.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 7. června od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady