VIP speciál Výměny manželek je tu. Ornella Koktová stráví 10 dní v hospodě!

V reality show Výměna manželek se znovu objeví VIP pár. Tentokrát nechá do svého života nahlédnout jedna z nejkontroverznějších postav českého šoubyznysu Ornella Koktová.

Ve Výměně manželek se vystřídalo už několik slavných osobností a párů. Připomeňme návrháře Osmanyho Laffitu, zpěváka Jana Bendiga, herce Míšu a Romana Tomešovy, herce Dana Krejčíka a politika Matěje Stropnického, herce Míru Noska nebo z nedávné doby MMA zápasníka Gábora Borárose či účastníka Survivoru Pepu Kůrku.

Kontroverzní pár

Do svého domova vzali kamery i manželé Ornella Koktová a Josef Kokta. V dobách, kdy spolu začínali randit, plnili bulvární plátky denně. On jako ženatý podnikatel, ona jako teprve osmnáctiletá studentka, která si našla téměř o 40 let staršího muže, s nímž brzy otěhotněla. Další vlnu zájmu vyvolali účastí v reality show Štiky, který mapoval život nejen Ornelly a Josefa, ale také celé rodiny včetně matky Moniky Štikové, otce Michala Štiky a sestry Ornelly jménem Charlotte.

Výměna manželek
Ornella Koktová, Josef Kokta a děti Lilianne, Quentin a Sven.  |  FOTO:  TV Nova

Spokojená rodina

Koktovi se později stáhli do ústranní, žijí v rodinném domku za Prahou, narodily se jim tři děti a začali společně podnikat. Přestože jim kvůli věkovému rozdílu dával na začátku šance jen málokdo, dnes žijí jako spokojená rodinka a milující pár. Možná i proto se Ornella rozhodla ukázat, jak vypadá jejich obyčejný rodinný život a že se nebojí práce.

​Výměna manželek

Nyní si na deset dní vymění role s kuchařkou Veronikou, která společně s manželem vede restauraci. Ta je součástí jejich domu. V práci tráví celá rodina 90 % času. Zatímco Veronika bude mít u Koktových zápřah se třemi dětmi, Ornella bude potit krev v kuchyni a na place. Jak si s tím obě dámy poradí? 

Výměnu manželek s Ornellou Koktovou sledujte ve středu 7. června od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady