Fet a sexuální nabídky! Zuzana z Výměny přišla s dalším závažným obviněním

Středeční díl Výměny manželek přinesl jedno drama za druhým. A to především na straně Petry a Romana. Že si tihle dva nesedli, bylo jasné asi každému. Petru ale v druhé rodině držel nad vodou Tonda, nejstarší syn Zuzany. Vyhodit je z domu chtěl proto Roman oba. I když se na druhé straně zdálo vše mezi Zuzanou a Jirkou idylické, Zuzana po Výměně tvrdí něco jiného. S jakými informacemi obě strany nyní přišly?

Výměna manželek rozpoutala velkou vlnu ohlasů. Chování Romana nenechalo nikoho klidným. Co diváci řešili? Zejména jeho chování k nevlastnímu synovi Tondovi a náhradní manželce. Konflikt nastal například ve chvíli, kdy Roman nepřipoutal tříletou dceru v autě. I když se právě on obhajoval a byl naštvaný, že si Petra dovolí hodnotit jeho chování, zpětně si po Výměně nasypal popel na hlavu. „Jsem nezodpovědný a uznávám, že malou jsem připoutat měl,“ řekl v rozhovoru pro nova.cz. 

Fetuje Roman?

Petra přiznala, že špatné pocity měla z Romana už od prvního setkání. „Strach jsem měla už jenom kvůli tomu, jak jsem ho prostě viděla. Ten první dojem, to jsem věděla, že nebude dobrej,“ říká Petra s tím, že jí bylo jasné, že Výměna v klidu neproběhne. „Já nevím, mně přišlo, jestli třeba nebere i nějaký fet. I ten patnáctiletý. Oni byli oba dva na stejné vlně,“ myslí si Petra.

Vlna kritiky

Zuzana přiznala, že negativních ohlasů se na ně navalilo opravdu dost. „Sklízíme jenom kritiku teď od každého. Ani ne tak já jako můj manžel,“ říká Zuzana. Roman ale veškeré spekulace ohledně jeho osoby, které začaly na internetu po zveřejnění dílu na Voyo a v televizi kolovat, zásadně odmítá. „Nějaký tyran? Nebo že jsem feťák a takové věci? To vůbec. Oni mě neznají,“ rozčiluje se Roman.

Zuzana obvinila závažným způsobem Jirku

Zuzana ale šokovala jinou informací. Nyní totiž přišla s tvrzením, že po ní chtěl náhradní manžel Jirka každý večer sex. „Nelíbilo se mi to, že mi náhradní manžel nabízel, že se spolu můžeme vyspat bez toho, aniž by se o tom někdo dozvěděl. Bylo to celé dny, co jsem tam byla, každý den mi to nadhazoval,“ říká Zuzana s tím, že mezi osmi očima to neřešila, protože nechtěla dělat problémy v druhé rodině.

Svatba za dveřmi

Jirkovi a Petře naopak podle jejich slov Výměna ve vztahu velmi pomohla. Dokonce se rozhodli vztah posunout na další metu. Za dva měsíce chystají svatbu. Jirka se netají tím, že na jednu stranu chtěl, aby si Petra v druhé rodině zažila peklo, protože se oba shodují na tom, že právě to dost ke zlepšení jejich vztahu pomohlo.

Jirka nabídl Zuzaně pomocnou ruku

Na místě Zuzany by Petra od Romana už dávno odešla. „Dali jsme si na sebe kontakt s tím, že kdyby potřebovala pomoc, tak jí pomoc rád nabídnu," vypráví Jirka s tím, že informace o tom, že má kvůli Romanovi v telefonu hledáček a má vyznačenou trasu, kde může kolem domu se psem chodit, ho naprosto šokovala. Jak se ale zdá, po Výměně se vše vrátilo do starých kolejí a v druhé rodině se nic nezměnilo. To ostatně Jirkovi a Petře potvrdil i Zuzanin syn Tonda, se kterým jsou stále v kontaktu. „Zuzka s tím chtěla pohnout asi jenom tady, ale jak se vrátila zpátky, zjistila, že asi nechce, že na to nemá, nebo že jí vyhovuje to, v čem žije," dodává Jirka. 

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 1. března od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady