Premiérová Výměna: Jak zvládne Petra čelit nadávkám náhradního manžela?

Temperamentní Petra se z malé moravské vísky přestěhuje do bytu v Karlových Varech ke svéráznému manželovi a čtyřem dětem. Z města na venkov míří klidná Zuzka k manželovi a tříletému synovi.

Na sídlišti v Karlových Varech v pronajatém třípokojovém bytě žije první rodina sedmého dílu patnácté řady Výměny manželek. Zuzce je třicet osm let a je matkou v domácnosti. Jejímu partnerovi Romanovi je čtyřicet čtyři a je nezaměstnaný. V domácnosti žijí také 3 děti s předchozího Zuzčina vztahu – Tonda (19), Petr (15), Béďa (10). A také Sofinka (3), kterou už mají oba partneři spolu. Nejstarší dcera Zuzky už s maminkou nežije a Romanových pět dětí z předchozích vztahů tatínek už nevídá. Roman se staršími dětmi bojuje. Přijde mu, že jsou líné a že ho nerespektují. Chtěl by, aby se devatenáctiletý syn už osamostatnil. A to i přesto, že stále studuje. Roman je žárlivý a nedůvěřuje moc své manželce, i když spolu manželé tráví většinu času ve svém bytě.

 Výměna má za úkol vyřešit vztahovou krizi

Druhá rodina žije v rodinném domku v obci Dolní Újezd Skoky. Šestadvacetiletá Petra pracuje jako pokladní. Sedmatřicetiletý Jirka pracuje ve výrobě granulí. Žijí spolu osm let, ale nejsou manželé. Mají spolu tříletého Jiříka. S přihlášením do pořadu přišel Jirka, protože partneři se často hádají ohledně výchovy syna a ohledně práce. Jirka je málo s rodinou. Hodně pracuje. Jirka by si přál, aby si Petra zkusila žít s rodinou, kde je více dětí, protože uvažovali o rozšíření vlastní rodiny.

Výměna manželek
Výměna manželek  |  FOTO:  TV Nova

Dusno a nadávky

Složitější to má Petra, kterou přivítá nový manžel a čtyři děti. První nepříjemná chvilka v rodině nastává, když Roman necitlivě vysvětluje Petře, že bude spát v pokoji s Tondou, ale že se nemusí bát, protože „není na holky“. Romanovi se moc nelíbí, že Petra přehnaně uklízí, i když to není potřeba. Velké dusno nastane, když vyjedou na trhy do centra města a Petře se nelíbí, že malá Sofinka není připoutaná v sedačce. Na Petru není sprostý jen Roman, ale i patnáctiletý Petr. Naopak si s ní rozumí Tonda, se kterým si slibují, že se určitě potkají i někdy po natáčení. Třeba o prázdninách.

Otevře Výměna Zuzaně oči?

Zuzana se v novém domově bude starat kromě manžela a malého Jiříka i o slepice. S novým partnerem Jirkou si poměrně rozumí, řeší spolu své vztahy. A v novém domově si uvědomí, že víc než po skutečném manželovi se jí stýská po dětech.

​Další díl Výměny manželek sledujte už ve středu 22. února. Nebo už nyní na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady