Lucka o Výměně manželek: Děti doma neměly ani propisku, měla jsem víc ukazovat nedostatky

Premiérový díl Výměny manželek se neobešel bez odlišných pohledů na vedení domácnosti i na výchovu dětí. A přidaly se k tomu i peprné hádky! Jak se na deset dní v jiné rodině dívá aktivní milovnice psů Lucka, která si v létě vyměnila domácnost s pohodlnou Petrou? Jakým způsobem jí Výměna změnila život a co podle ní v televizi chybělo?

V rodině Lucie podle Petry nebylo dostatečně uklizeno a děti byly až příliš odkázány samy na sebe. Naproti tomu se z pohledu Lucie u Petry doma příliš nevěnují svým ratolestem a ukazuje se to i na prospěchu ve škole. Ačkoliv byla Výměna pro obě rodiny s malými dětmi dost náročná, Lucku přece jen čekal pohádkový konec. Manžel Tomáš si díky pořadu uvědomil, jak moc si své ženy váží, a proto se ji i před kamerami rozhodl požádat o ruku. 

Výměna mě naučila zvolnit

Žádost přitom přišla po 11 letech vztahu! Na svatbu se už oba těší a věnují se jejím přípravám. To, že Výměna dělá zázraky, navíc vidí díky mnoha dalším změnám v jejich domácnosti. „Tomáš mi začal víc pomáhat, když už je doma, tak mi pomůže s vařením nebo zamést. A sám od sebe. Nevyžaduju to po něm, ale jsem za to ráda,“ říká Lucie.

Výměna manželek
Výměna manželek  |  FOTO:  TV Nova

​Prstýnek a nadcházející svatba ale není to jediné, čím Lucce Výměna změnila život. Jak sama říká, díky reality show se jí podařilo zpomalit tempo, ve kterém byla zapřažená. „Chce to zvolnit, aby bylo více času se sebrat a zajet si třeba na Karlštejn. Teď to bude rozhodně častější,“ vyjmenovává pozitivní změny.  

Výměna manželek
Výměna manželek  |  FOTO:  TV Nova

V rodině Petry jsem měla více ukazovat na nedostatky

Zde ale výčet pozitivních vzpomínek končí. Lucka své vyměněné manželce nemůže odpustit nejen nedostatečnou péči o děti a manžela, ale i vykreslování její rodiny ve špatném světle.

​„Kdybych to věděla, tak bych asi na kameru ukazovala více na nedostatky,“ odpovídá Lucie na otázku, co by podruhé udělala jinak. „Těm lidem se snažím pomoct, takže jsem se tu rodinu snažila spíše napravovat,“ vzpomíná Lucie a dodává, že po příjezdu do nové rodiny musela vyprat plný koš prádla nebo dětem koupit zubní pastu. 

Výměna manželek
Výměna manželek  |  FOTO:  TV Nova

​„Tam třeba nebylo ani to, že tříletý Tomášek neuměl chodit na nočník a nosil pleny. Za deset dní jsem ho to ale naučila, za což mi Petra později poděkovala.“

Výměna manželek
Výměna manželek  |  FOTO:  TV Nova

Petra dostala manžela na psychiatrii

Lucie během rozhovoru přiznala i to, co jí prozradil manžel Petry Vláďa. „Svěřil se mi, že ho kdysi Petra tak psychicky vydeptala, že musel skončit v Obřanech a brát prášky. Problém je podle mě v Petře, není to normální člověk.“

​Další díl Výměny manželek sledujte už ve středu 22. února nebo už nyní na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady