Doufám, že už jste od toho psychopata pryč, píšou lidé Tondovi z Výměny. Jak žije dnes?

Středeční Výměna manželek potrénovala nervy mnoha diváků. Především chování Romana k nevlastnímu synovi Tondovi nenechalo nikoho klidným. Nejenže ho slovně urážel, ale také se ho snažil vyštípat z bytu. Teď se světu ozval i sám Tonda.

Po Výměně se spustila neuvěřitelná vlna podpory. Chování Tondy, který si i přes rodinné zázemí, které není zrovna růžové, jde za svým a drží se svých životních hodnot, všechny dojalo. A protože reakcí nebylo málo, Tonda se rozhodl veřejně poděkovat.

Tonda

„Chtěl bych vám i odepsat, ale je vás strašně moc, strašně moc lidí mi píše a já si toho neskutečně vážím. Já jsem překvapený, jaká vlna podpory se tu vzedmula, a nečekal jsem něco takového. Hrozně děkuju, já prostě nevím, co na to říct. Děkuju, jste skvělí,“ řekl s dojetím.

@_abuchar17_ Pro ty co nevíte jde právě o ten jeden díl výměny manželek ? a strašně děkuji za vás jste skutečně skvělý ❤️ig: tondabuchar0 #foryou #foryoupage #vymenamanzelek #tonda ♬ Sad Emotional Piano - DS Productions

Dojemná povzbuzení

Je jasné, že za Tondou stojí stovky lidí. „Člověk, co má velký srdíčko! Ve tmě se rodí hvězdy, přeji tu jen to nejkrásnější,“ napsala pod Tondův příspěvek na TikToku divačka Výměny. A nebyla jediná. „Vidět člověka, jako jsi ty, je zázrak. Zůstaň takový, jaký jsi. To, co doma zažíváš, by neměl zažít nikdo. Jsi neskutečně silný a máš můj obrovský obdiv,“ napsala další.

Romana nikdo nechápe

To, jak se Roman k Tondovi chová, většinu lidí rozčílilo. A to zejména, když pronášel nadávky týkající se jeho sexuální orientace. „Nebýt tebe v té Výměně, tak rozkopu vzteky televizi! Je jedno, jakou máš orientaci, ať si říká kdo chce co chce, máš skvělou povahu a srdce,“ napsal komentující. Velká část komentářů také nabádá k tomu, aby z domova co nejdříve odešel. „Doufám, že už jste od toho psychopata pryč,“ dodal další.

Jak teď Tonda žije?

I když se sám Tonda nevyjádřil k tomu, jak žije, podle informací od Zuzany stále bydlí v bytě se svou rodinou a vztahy se žádným způsobem nezlepšily. S Romanem si k sobě cestu nenašli. Tonda ale zůstal v kontaktu s Petrou. O prázdninách se za ní se svým nejmladším bráškou chystá dorazit.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 1. března od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady