Marian (51) z Výměny o vztahu s Ivou (22): Proč není pedofil a proč od ní neodešel?

Kdo by si nepamatoval Mariana a Ivu z Výměny manželek? Jemu bylo 43 let, když patnáctiletou Ivu přivedl do jiného stavu. Někdo mu kvůli tomu říkal pedofil, on ale tvrdil, že je s Ivou z čisté lásky. Co nyní Marian prozradil?

Iva a Marian, pár s jedním z největších věkových rozdílů, který ve Výměně manželek kdy byl, vzbudil u diváků velký rozruch. A sám Marian se k tomu nyní při svém streamu na TikToku vrátil.

Proč dle svých slov není pedofil?

 „Chtěl jsem vám říct ještě o tom pedofilovi, protože to mě mrzí nejvíc, že si to lidi myslí. Zřejmě to pochopili z té Výměny manželek špatně,“ začal vysvětlovat s tím, že s Ivou nezačal chodit ani ve 13, ani ve 14. V té době si údajně jen psali přes Facebook. A až od 15 spolu začali chodit.  „Měla všechno vyvinuté normálně, takže jsem neviděl důvod, proč bych měl být pedofil. Žádné děti nevyhledávám a nikdy jsem nevyhledával,“ doplnil.

Jak se mají?

Marian se vyjádřil také k jejich současné situaci. Zprvu vše vypadalo jako zalité sluncem. „Máme se dobře. Děti rostou. S manželkou se máme stále rádi. O děti se staráme oba,“ uvedl na začátek. Jenže zdání podle některých názorů klame. Nebo se jen partneři rádi pošťuchují? Když se sledující při streamu Mariana zeptal, proč s mladičkou Ivou stále je, jeho odpověď všechny překvapila. „Kvůli dětem s ní jsem, jinak bych byl už dávno v p*deli," řekl. Rozpoutal tak hádku. Slova o tom, že je Iva línější a že se o děti stará jenom on, se jí nelíbila. Jestli jsou ale u nich takové hádky na denním pořádku a nic to neznamená? O tom můžeme polemizovat. Leda že by nás Marian svými streamy zásoboval častěji.

Výměna manželek

Premiérové díly sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady