• Pořady
  • Výměna manželek
  • Nejlepší hlášky z historie Výměny manželek: Připomeňte si hada, digestoř i houskové knedlíky

Nejlepší hlášky z historie Výměny manželek: Připomeňte si hada, digestoř i houskové knedlíky

Výměna manželek často přinese víc než jen náhled do životů dvou rodin. Některé hlášky už z hlavy nevymažete. A ať chce, nebo ne, zná je i ten největší odpůrce Výměny manželek. Přinese nová série další perly? To sledujte už od 4. 1. 2023 na Voyo nebo od 11. 1. na Nově!

Pojďme si připomenout nejlegendárnější hlášky, které ve Výměně za roky vysílání zazněly. Nezapomeňte, že starší díly Výměny manželek si můžete připomenout na Voyo.

Hláška, kterou zná celé Česko. Slovní spojení, které by jen tak nikdo v běžném životě nepronesl. Ve Výměně už ale nepřekvapí nic. Jana se se svým hadem postarala o pořádnou pozornost. Hláška „mačkáš mi hada, debi*e“ se totiž stala absolutním hitem internetu. A dokonce si vysloužila i svůj remix! 

​Markétě už na začátku Výměny pěkně zamotal hlavu manuál. Dozvěděla se z něj totiž informaci, se kterou si nevěděla rady. „Nevím, co je to digestoř. To bude haj*l, ne?“ 

Další Výměna se postarala o pořádné drama. Výhrůžky možná zašly až příliš daleko. Jedno se ale musí nechat, Pavla s Lukášem jsou doma zvyklí na jiné fungování. A druhý pár jim jen dokázal, že to mají správně nastavené. Lukáš to svou hláškou „Tvé ženě bych nesvěřil ani rybičky, protože bych se bál, že by se utopily“ celé krásně shrnul.

Rosťa s Bětkou dali Výměně nový rozměr. Hlavním tématem se stal sex, nevěry a poměrně nezvyklé záliby. O jejich sexuálních hrách už teď ví každý, o to zajímavější ale je, že společných intimních hrátek si evidentně příliš neužívají. ​„Když vidím náš sexuální život, tak by mě samotného chvílemi zajímalo, jak vůbec ty děti vznikly,“ přiznal totiž Rosťa ještě dříve, než se při natáčení dozvěděl, že jeho Bětka spala dokonce i s jejich sousedem. Jaká ironie.

​Věra z ubytovny se postarala hned o několik nezapomenutelných hlášek. A Petr s Lucií nestačili zírat. Dozvěděli se totiž o Věře samé zajímavé věci. Například to, že ráda jezdí koukat na výlohy, nebo že si nečistí zuby, protože ji to bolí... Ještě aby ne, jestli se její zuby nesetkaly s kartáčkem už pěknou řádku let. 

​Prosím vás, kdo tohle kdy slyšel? Lucie tedy rozhodně ne. Od náhradního manžela Roberta se dozvěděla něco naprosto šokujícího. Něco, co jí absolutně nedává smysl. Do houskových knedlíků se dávají housky! Naštěstí se nenechá vykolejit a odmítá něčemu takovému věřit. Ačkoliv její kulinářské umění značně zadrhává, v jednom má jasno – náhradní manželka jí partnera Standu vykrmovala nedostatečně a je to pěkná ​„sfině“. Naštěstí si půlku nadávek Lucie nechala až za dveře. 

​Chybět tu nesmí ani pár s největším věkovým rozdílem v historii Výměny. V té době sedmnáctiletá Iva a pětačtyřicetiletý Marian ukázali, že na výchovu nahlíží poněkud drsněji. Ještě drsněji jim to ale celé dal sežrat druhý pár. Hláška „zavři tu hubu, nebo na tebe šlápnu“ celou bouřlivou debatu jenom odstartovala. 

​Někteří jedinci díky Výměně zažijí své poprvé. Třeba jako Vlaďka, která konečně spatřila jídlo z fast foodu na vlastní oči! Doposud se na to totiž dívala jenom v televizi. ​​

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady