Premiérová Výměna manželek: V jedné rodině vládne muž, v druhé technika

Svérázná ajťačka Karolína se přestěhuje z rodinného domu do paneláku, kde vládne tvrdý patriarchát. Klidná Mirka se dostane do domácnosti ovládané nejrůznějšími technologiemi.

První rodina žije v pronajatém rodinném domě v obci Předboj nedaleko Neratovic. Sedmatřicetiletá Karolína se živí jako IT testerka, ale momentálně je na rodičovské dovolené. Její partner Jarda je ajťák, ale hledá novou práci. Spolu mají pětiletého Daniela, tříletou Anežku a půlročního Dominika. Karolína se do Výměny manželek přihlásila, protože se doma cítí nedoceněná. Občas se cítí jako služka. Partneři se nejčastěji hádají kvůli výchově. A že Jarda málo pomáhá.

​Výbušný manžel

Druhá rodina bydlí na ostravském sídlišti v nájemním bytě 2+1. Třiatřicetiletá Mirka je na rodičovské dovolené. Jejímu partnerovi Tomášovi je 31 a pracuje jako dělník ve stavebnictví. Mají čtyři děti: třináctiletého Petra, sedmiletého Matyáše, tříletou Zuzanu a jednoletou Natálii. Mirka to nemá s výbušným Tomášem jednoduché.

Karolína si s Tomášem nesedne 

Karolína (zvyklá na různé technologické vymoženosti) je v nové rodině překvapena skromným vybavením. A zaskočí ji nepořádek v kuchyni. Také se jí nelíbí, že děti spí místo na posteli na gauči. Po pár dnech vypukne konflikt s Tomášem. A stále se stupňuje. Tématem sporu je utrácení peněz, kterých rodina nemá dostatek. Karolína koupí například odpadkové koše, aby rodina začala třídit odpad. Případně nakoupí dětem nové ručníky. Podle Tomáše je to zbytečné vyhazování peněz.

Výměna manželek

Mirka v nové domácnosti bojuje s technikou. S Jardou si rozumí, ale nelíbí se jí, kolik času děti tráví s tabletem v ruce. Jsou zvyklí se na něj dívat i během jídla. Mirka by ve své domácnosti tolik elektroniky nepotřebovala. Myslí si, že Jardova rodina by bez ní mohla ušetřit víc peněz.

Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod dohledem nového partnera, již ve středu 8. února ve 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady