Výměna očima manželek: Zuzka se nemyla, Nikča má problém s lidmi při těle

Dvě mladé rodiny a naprosto odlišné životní hodnoty. V jedné rodině je precizně naklizeno, v té druhé by se o pořádku dalo polemizovat. Jedna vyměněná manželka se rozhodla dát celý dům do pucu, zato druhá po několika dnech rezignovala a rozhodla se to vzdát a Výměnu předčasně ukončit. Co po natáčení vyplulo na povrch?

Vendy je v úklidu zkrátka precizní. Ráda má ve všem pořádek a systém. Zuzka je ráda, když se dvěma dětmi a ranní brigádou zvládá domácnost alespoň nějak udržovat. Horší je, že s jejím stylem pořádku má problém i její manžel Petr. Proto mu vůbec nevadilo, že se jeho nová náhradní manželka Vendy hned vrhnula do nápravy a udělala generální úklid.

Zhrozená Vendy

Bohužel na ni čekalo po domě pár velmi nemilých překvapení. O nejhorším momentu má ale jasno. „Třeba to, že jsem uklízela po Zuzaně odpadkový koš plný vložek na záchodě, že měla použité tampony zaházené za pračkou. Bylo to fakt hodně nechutné,“ vypráví Vendy s tím, že bude mnohem raději před celým národem za puntičkářského pedanta, než aby to u ní doma vypadalo takto. 

Naprostá rezignace

Ani její partnerka Nikča nebyla se Zuzkou zrovna dvakrát spokojená. „Zuzka uvařila dvakrát, jednou uklidila, jinak vůbec nic nedělala,“ popisuje Nikča a dodává: „Poslední tři dny ona nedělala vůbec nic. Já jsem tady všechno dělala úplně sama, protože ona rezignovala a už se nechodila ani koupat. Řeknu to narovinu, smrděla až za roh,“ přiznává Nikča s tím, že se snažila Zuzku ze začátku podpořit a přimět ji alespoň k jídlu, ale bylo to marné. 

​Měla Nikča problém se Zuzčiným vzhledem?

Pro Zuzku byla Výměna bezpochyby velmi náročná. Sice se starala jen o malého Tobiase, ale stesk po dětech a manželovi ji dovedl až na samé psychické a fyzické dno. A (ne)komunikace s Nikčou tomu příliš nepřidala. I když si ze začátku s Nikčou poměrně vzájemně sedly, pak najednou z ničeho nic úplně otočila. „Po příjezdu domů jsem se dozvěděla, že Vendula řekla, že Nikča nesnese silné lidi,“ popisuje Zuzka s tím, že možná to byl ten impuls, kdy se poté přestala úplně bavit. „To pak člověku také nepřidá v té náhradní rodině,“ dodává Zuzka. 

Změny po Výměně manželek

Zuzka a Petr se po Výměně rozhodli změnit přístup k úklidu a vše už nezůstává pouze na Zuzce. Společně jim to funguje mnohem lépe a odpadají tak konflikty ohledně nepořádku. I když byl Petr s úklidem své ženy nespokojený, přiznal, že mít doma druhý extrém v podobě pedantky Vendy by nezvládl. Vendy si ale z Výměny taky odnesla ponaučení. Z nátlaku na Nikču ustoupila a už ji neokřikuje za každou maličkost, která zůstane doma ležet na nesprávném místě. Obě rodiny se ale shodly, že v kontaktu spolu zůstat nechtějí a společných pár dní jim naprosto stačilo. 

Celý díl na Voyo

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 8. února od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady