Vzestup a pád manželství Brada Pitta a Angeliny Jolie: Jak se vyvíjel vztah nejslavnějšího páru světa?

Brad Pitt a Angelina Jolie tvořili nejslavnější pár na celém světě. Spojovala je láska, rodina i nepřízeň osudu. Jenže každá pohádka musí někdy skončit, takže se jejich cesty po letech rozešly. Spory mezi nimi ale přetrvávají až do současnosti. Není divu, že lidi jejich vztah nepřestává fascinovat. Dokument Brad a Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství se stal v poslední době nejsledovanějším snímkem na Voyo. Jak jejich vášnivý vztah vlastně začal? A jaká událost stála za jejich rozvodem?

Byli nejvýznamnějším hvězdným párem naší doby. Vyřazoval z nich půvab, který lidé nezažili od doby Elizabeth Taylor a Richarda Burtona. Na rozdíl od ostatních kolegů z branže se prezentovali hlavně jako jedna šťastná rodina. Jak se z dokonalého milostného příběhu stal jeden z nejhorších sporů v historii Hollywoodu?

Pán a Paní Smithovi

Dohromady je svedlo natáčení akční komedie Pán a Paní Smithovi z roku 2005. Původně se v ní měla po boku Brada Pitta objevit Nicole Kidman, ale nahradila ji právě Angelina Jolie. Herci si hned padli do oka a brzy se začalo spekulovat, jestli mezi nimi není něco víc než přátelství. Jejich vztah potvrdily až fotografie paparazziů, kteří je zachytili společně na pláži v Keni.

FOTO:  Nova.cz

Předchozí vztahy

Aby něco velkého začalo, muselo ale něco jiného nejdříve skončit. Brad Pitt a Jennifer Aniston po pěti letech ukončili manželství. Angelina Jolie zase odešla z manželství se scenáristou a hudebníkem Billym Bobem Thorntonem. 

FOTO:  Profimedia

Rodina

To, že je to mezi Bradem a Angelinou skutečně vážné, potvrdili tím, že adoptovali několik dětí. V roce 2006 se všichni radovali z toho, že se jim narodila dcera Shiloh Nouvel Jolie-Pitt. Všichni vystupovali jako velmi šťastná rodina, která kvůli práci rodičů společně cestuje po celém světě.

FOTO:  isifa.com

Upevnění vztahu

K upevnění jejich vztahu přispěla také jedna nepříjemná zpráva. Angelina Jolie zveřejnila informaci, že má velmi vysokou genetickou predispozici k rakovině prsů a vaječníků. Aby jí předešla, rozhodla se pro zásadní krok – nechat si prsa preventivně odstranit. V té době jí byl Brad Pitt velkou oporou a bylo vidět, že je mezi nimi skutečně hluboké pouto. Nikoho tudíž příliš nepřekvapilo, když se po jejich devítiletém vztahu konala 23. srpna 2014 svatba. Intimní obřad se odehrával na jejich zámečku ve Francii.

FOTO:  Profimedia

Rozchod

Jen dva roky po svatbě ale všechny šokovala zpráva o konci jejich vztahu. Prý mezi nimi byly nesmiřitelné rozdíly. Média hojně také psala o tom, že důvodem k ukončení vztahu byl i incident v soukromém letadle, kdy mělo dojít ke sporu mezi Pittem a jeho nejstarším synem Maddoxem. Herec na něj měl v opilosti vztáhnout ruku, což ale on rezolutně odmítl a po vyšetřování byl zproštěn obvinění. I to mělo být důvodem k ukončení vztahu. Od té doby spolu vedou Pitt a Jolie spory nejen o děti. I když to kolikrát vypadalo, že se jim kvůli nim podaří najít společnou řeč, vždy se něco pokazilo a celý souboj pokračoval ještě s větší vervou. 

Brad a Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství (tisková zpráva)

Tvořili nejslavnější pár na celém světě. Oba představovali ideály ženské i mužské krásy a novináři spojením jejich jmen vytvořili značku Brangelina, která se stala synonymem úspěchu a dokonalosti. Zdálo se, že není nic, co by jejich vztahu dokázalo vzít lesk. Za zavřenými dveřmi se ale zlatý pár, jehož život fascinoval miliony lidí po celém světě, začal rozpadat. Dokument nabízí pohled na vztah Brada Pitta a Angeliny Jolie. S pomocí zasvěcených osobností, odborníků a zanícených pozorovatelů Brangeliny zkoumá klíčové momenty ságy, která uchvátila celý svět, od prvních zvěstí o románku na place filmu Pan a paní Smithovi až po jejich bouřlivý rozchod a vypjatý spor o opatrovnictví i společný majetek.

Zajímají vás další detaily o vztahu tohoto hvězdného páru? Podívejte se na dokument Brad a Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství, který najdete na Voyo! 

Sdílet
  • #Jennifer Aniston
  • #Brad Pitt
  • #Angelina Jolie
  • #Voyo

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady