Po konci kariéry našel konečně lásku! Která kráska ulovila Brada Pitta?

Oscarový herec Brad Pitt se znovu zamiloval! Jeho vyvolenou není nikdo jiný než o sedmadvacet let mladší návrhářka šperků Ines de Ramon. I když na vztah prý nespěchají, bývají spolu často viděni ve společnosti. Nenechali si ujít ani příležitost strávit společně silvestr v Mexiku!

People už v listopadu potvrdil zprávu, že spolu tento pár několik měsíců randí. Dvaatřicetiletá návrhářka však teprve v září oznámila po více než třech letech rozvod s hercem Paulem Wesleym, hvězdou seriálu Upíří deníky. Na odloučení se ale podle všeho dohodli už před několika měsíci před oficiálním oznámením.

Romantická rande

Poprvé byli Brad Pitt a Ines de Ramon společně vyfotografováni 13. listopadu na koncertě zpěváka Bona v Los Angeles, kam vyrazili s herečkou a bývalou supermodelkou Cindy Crawford a jejím manželem Randem Gerberem. Nová láska doprovázela herce i na afterparty jeho filmu Babylon, která se uskutečnila 15. prosince, a zúčastnila se také nedávné oslavy jeho devětapadesátých narozenin.

FOTO:  Profimedia

Zamilovaný Pitt

I když se prý zatím nejedná o nic vážného, podle všeho to mezi nimi skutečně jiskří a společně strávený čas si velmi užívají. Pitt je do ní očividně velmi zamilovaný vzhledem k tomu, že ji přivedl na svou premiéru,” potvrdil časopisu People blízký zdroj z okolí návrhářky. Je jim spolu dobře, není to žádný stres,” přiblížil dál jejich vztah. 

FOTO:  Profimedia

Pravá láska

Až čas ukáže, zda se jedná jen o další eskapádu stárnoucí hvězdy, která má zálibu v mladých ženách, nebo je to skutečně konečně ta pravá láska. Pokud je tedy něco takového po tolika vztazích a zkušenostech ještě možné zažít.

Neodolatelného Brada Pitta, o kterého se i před šedesátkou perou téměř o třicet let mladší ženy, sledujte například ve filmu 12 let v řetězech.

Sdílet
  • #Brad Pitt
  • #Cindy Crawford
  • #Paul Wesley

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady