• TV Nova
  • Po konci kariéry našel konečně lásku! Která kráska ulovila Brada Pitta?

Po konci kariéry našel konečně lásku! Která kráska ulovila Brada Pitta?

Oscarový herec Brad Pitt se znovu zamiloval! Jeho vyvolenou není nikdo jiný než o sedmadvacet let mladší návrhářka šperků Ines de Ramon. I když na vztah prý nespěchají, bývají spolu často viděni ve společnosti. Nenechali si ujít ani příležitost strávit společně silvestr v Mexiku!

People už v listopadu potvrdil zprávu, že spolu tento pár několik měsíců randí. Dvaatřicetiletá návrhářka však teprve v září oznámila po více než třech letech rozvod s hercem Paulem Wesleym, hvězdou seriálu Upíří deníky. Na odloučení se ale podle všeho dohodli už před několika měsíci před oficiálním oznámením.

Romantická rande

Poprvé byli Brad Pitt a Ines de Ramon společně vyfotografováni 13. listopadu na koncertě zpěváka Bona v Los Angeles, kam vyrazili s herečkou a bývalou supermodelkou Cindy Crawford a jejím manželem Randem Gerberem. Nová láska doprovázela herce i na afterparty jeho filmu Babylon, která se uskutečnila 15. prosince, a zúčastnila se také nedávné oslavy jeho devětapadesátých narozenin.

FOTO:  Profimedia

Zamilovaný Pitt

I když se prý zatím nejedná o nic vážného, podle všeho to mezi nimi skutečně jiskří a společně strávený čas si velmi užívají. Pitt je do ní očividně velmi zamilovaný vzhledem k tomu, že ji přivedl na svou premiéru,” potvrdil časopisu People blízký zdroj z okolí návrhářky. Je jim spolu dobře, není to žádný stres,” přiblížil dál jejich vztah. 

FOTO:  Profimedia

Pravá láska

Až čas ukáže, zda se jedná jen o další eskapádu stárnoucí hvězdy, která má zálibu v mladých ženách, nebo je to skutečně konečně ta pravá láska. Pokud je tedy něco takového po tolika vztazích a zkušenostech ještě možné zažít.

Neodolatelného Brada Pitta, o kterého se i před šedesátkou perou téměř o třicet let mladší ženy, sledujte například ve filmu 12 let v řetězech.

Sdílet
  • #Brad Pitt
  • #Cindy Crawford
  • #Paul Wesley

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady