Kromě vzhledu změnil několikrát i kolegyni: Neuhádnete, kdo všechno se vystřídal po boku Pavla Svobody!

Pavel Svoboda je v pořadu Snídaně s Novou od úplného začátku. Diváci s ním snídají už dlouhých třicet let. Kromě jeho vizáže se za dobu jeho působení také měnily jeho kolegyně, kterých za tu dobu vystřídal hned několik. Pamatuje si na všechny?

Pavel Svoboda po svém boku vystřídal šest kolegyň. Nyní se nově po jeho boku objeví Miluše Bittnerová, se kterou Pavel Svoboda bude od 15. října moderovat Víkendové Snídaně. Ty budou diváky TV Nova bavit každou sobotu a neděli od 7:55.

Galerie

Jak to bylo v minulosti?
Během třiceti let moderoval s Lucií Výbornou, Klárou Doležalovou, Monikou Valentovou, Gabrielou Partyšovou, Martou Ondráčkovou a Kristinou Kloubkovou. „Já mám pocit, že když chtěli vyzkoušet budoucí moderátorky, tak si řekli ‚dáme ji Svobodovi‘ a uvidí se. Já jsem schopný moderovat s každým, i když si s někým lidsky nesednu, což se stává, ale před kamerou to asi není znát“ svěřil se Pavel Svoboda v rozhovoru pro nova.cz.

Co se stane teď?
V nové Víkendové Snídani budou moct diváci televize Nova vídat Pavla Svobodu s již v pořadí sedmou moderátorkou. „Všimněte si, kdo všechno vedle Pavla vyrostl. Pavel je prostě ten guru učitel. V okamžiku, kdy můžete moderovat s ním, tak by z vás moderátorsky taky něco mohlo být,“ řekla Pavlova nová parťačka Miluše Bittnerová pro nova.cz.

Víkendová Snídaně startuje v sobotu 15. října na Nově. Díly následně najdete i na Voyo. 

Související videa

Pavel Svoboda
Pavel Svoboda

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady