• Pořady
  • Vědma
  • Annet X a NobodyListen poprvé na veřejnosti jako pár: Přišli na slavnostní premiéru minisérie Vědma

Annet X a NobodyListen poprvé na veřejnosti jako pár: Přišli na slavnostní premiéru minisérie Vědma

Slavnostní premiéra fantasy minisérie Vědma se odehrála v úterý v Bratislavě a připoutala k sedadlu nejednoho fanouška postapokalyptických příběhů. Očekávání byla veliká, protože se jedná o první fantasy minisérii z dílny Voyo Original.

Odvěký boj dobra se zlem a opakovaný konec lidstva, které žije na Zemi už poněkolikáté. Právě to jsou jedny z hlavních pilířů nové česko-slovenské fantasy minisérie Vědma, kterou diváci uvidí pouze na Voyo. 

O čem Vědma bude?

Příběh Vědmy je plný temnoty, magie, dobrodružství, ale i lásky a vtáhne vás do života mladé Kláry, která netuší, jak velké je její poslání. Minisérie je naplněna nečekanými zvraty, emocemi a napětím, které diváky pohltí od prvního okamžiku.

Galerie

Slavnostní uvedení

Premiéra se konala v Bratislavě, kam ji přijel představit celý tvůrčí tým v čele s rodinným duem – autorkou scénáře Adrianou Kronerovou a režisérem Jakubem Kronerem. Ten na sociálních sítích, řekl, že diváci mohou očekávat první fantasy seriál ze současnosti a domnívá se, že by mohl oslovit všechny milovníky tohoto žánru. 

Červený koberec

Diváci v Bratislavě měli možnost být mezi prvními, kteří se ponoří do světa temnoty a světla. Na divácké reakce nadšeně čekala také herečka Vica Kerekes, která přiznala, že se vždy snaží diváky svým hereckým výkonem přesvědčit.

československá minisérie Vědma
Atmosféra ze slavnostní premiéry Vědmy v Bratislavě  |  FOTO:  TV Nova

​​Zpěvačka Annet X poprvé s partnerem na veřejnosti

Po promítání následovala volná diskuse mezi tvůrci a herci a představitelka hlavní postavy se také poprvé představila po boku nového a partnera, známého DJ s přezdívkou NobodyListen. Zároveň sdílela své pocity, ze slavnostní premiéry a své první role. Proč byste se měli na Vědmu určitě podívat? „Tento žánr je specifický a v našich krajinách není běžný,“ láká diváky Annet X.

Vědma na Voyo už od pátku 16. června

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady