• Pořady
  • Vědma
  • Annet X se daří na všech frontách: Září po boku NobodyListen i vedle Josefa Trojana

Annet X se daří na všech frontách: Září po boku NobodyListen i vedle Josefa Trojana

Zdá se, že se Annet X podaří vše, na co sáhne. V pouhých 23 letech má za sebou úspěšnou dráhu bloggerky, oceňovaná rappová alba i cenu Anděl za klip Bylo nebylo. A nyní nás hodlá přesvědčit i o svém hereckém talentu. Ve fantasy seriálu Vědma, v němž si zahraje po boku Josefa Trojana!

Anetě Charitonové alias Annet X se ale daří i v soukromém životě. Při scrollování Instagramem na fanoušky nedávno vyskočila série fotek, kde se Annet choulí v náručí hudebníka NobodyListen.

Nový power couple showbusinessu?

NobodyListen, vlastním jménem Jakub Strach, chodil v minulosti se známou influencerkou Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen. Bulvárem jako uragán proletěla i zpráva, že chodí s o třináct let starší Radkou Třeštíkovou. Spisovatelka ale tyto fámy odmítla.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ???????????? (@nobodylisten)

Jenže je vše minulostí a zdá se, že fanoušci žijí novou romancí showbusinessu. Pár pod příspěvkem získal nejeden pozitivní komentář: „To je tak skvělý! Už jsme se všichni báli, že bys skutečně pekl něco s Třeštíkovou“ nebo „Maminka tvrdí, že vypadáte, jak pro sebe stvoření. A maminka má vždycky pravdu!“

Pětidílná fantasy série Vědma  |  FOTO:  TV Nova

Zda si fanoušky i jejich maminky získá také fantasy seriál Vědma, teprve uvidíme. Cestou temnoty a světla vás provede už 16. 6. exkluzivně na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady