• Pořady
  • Ulice
  • Velká oslava Dne dětí v Ulici: Kuriózní překvapení i dětské talenty

Velká oslava Dne dětí v Ulici: Kuriózní překvapení i dětské talenty

V ateliérech Ulice bylo o Dni dětí pořádně živo od samého rána. Do ateliéru přišli tento svátek oslavit nejen výherci soutěže se svými dětmi, ale také dětští herci, které diváci důvěrně znají právě ze seriálu Ulice. A nejen oni. Velkým překvapením bylo pro všechny i setkání s představitelem Miloše Knoblocha Jiřím Štréblem.

V seriálu Ulice, který vysílá každý všední podvečer TV Nova, došlo ve středu a ve čtvrtek na oslavy Dne dětí. Tyto epizody se natáčely s několikatýdenním předstihem. Ovšem dětští herci z Ulice o oslavy tohoto svátku nepřišli ani v reálu. Produkce seriálu uspořádala nejen pro ně velkou akci, které se kromě nich zúčastnili také výherci soutěže a skalní fanoušci Ulice se svými dětmi. Ti přijeli do ateliérů ze všech koutů republiky. A cesty rozhodně nelitovali.

Dětské hvězdy

Zatímco děti slavily po svém a okamžitě se skamarádily s představiteli Vojty (Felix Šrámek), Miloška (Lukáš Masár ml.), Lexíka (Filip Hornyak), jenž se přišel pobavit i s mladším bratrem, a Kustíka (dvojčata Rafael a Samuel Martinicovi), dospělí se těšili hlavně na prohlídku ateliérů a setkání s herci, kteří ten den právě natáčeli.

Představitel Knoblocha zabodoval

Splněním tajného přání a velkým překvapením pro všechny zúčastněné bylo setkání Jiřího Štrébla, představitele svérázného Miloše Knoblocha, s kamarádkou výherkyně z Lesnice u Šumperka. Při vzájemném představování totiž došlo ke komické situaci, protože paní se jmenuje příjmením Knoblochová. Jiří Štrébl v první chvíli netušil, jestli si z něj jen nedělá legraci. Když ale zjistil, že se tak paní doopravdy jmenuje, zcela upřímně z něj vypadlo: „Tak to vás teda lituju.“ A oba, včetně všech lidí kolem, pak lehli smíchy.

Nabitý program

Zatímco dospělí sledovali cvrkot v ateliérech a obdivovali zákulisí, děti byly ve svém živlu na uličním náměstíčku. Zde se mohly dosyta vyřádit díky nejrůznějším hračkám, přejíst sladkostí a nechat si pomalovat obličej, ruce či nohy. A jak si užili setkání s výherci a jejich dětmi naši nejmladší herci? „Bylo to super, moc fajn odpoledne! Byl jsem moc rád, že jsem se viděl s hereckým bráchou a taky s Lexíkem i mimo natáčení, užili jsme si to,“ dodává Felix Šrámek, kterého diváci Ulice znají jako Vojtu Marečka.

Galerie

Ulice

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady