• Pořady
  • Ulice
  • Kristýna Hrušínská z Ulice zveřejnila snímek z dětství: Starší syn Vojta je její dokonalou kopií!

Kristýna Hrušínská z Ulice zveřejnila snímek z dětství: Starší syn Vojta je její dokonalou kopií!

Přestože diváci Ulice si na návrat Kristýny Hrušínské do seriálu ještě počkají, představitelka Vandy je alespoň na Instagramu zásobuje snímky ze svého soukromého života.

Kristýnu Hrušínskou znají diváci televize Nova jako potrhlou průšvihářku Vandu ze seriálu Ulice. Zatímco Vanda má starostí až nad hlavu a snaží se získat v zahraničí peníze na splacení svých dluhů, její představitelka před pár měsíci odešla na mateřskou. Herečka minulý rok před Štědrým dnem porodila syna Jakuba a ze staršího syna Vojty se tak stal velký brácha.

Neskutečná podoba
A právě se starším synem Vojtou sdílela herečka na Instagramu před pár dny roztomilou fotografii. „Jak vidno, u nás už generačně nosíme čepičky jen jako módní doplněk,“ napsala Kristýna k příspěvku. Ke snímku se synem přidala ještě porovnávací fotografii z doby, kdy ona sama byla malé dítě. A nutno podotknout, že podoba se rozhodně nezapře.

Bude dál pokračovat
Ačkoliv od odchodu Vandy ze seriálu uplynulo jen pár měsíců, diváci ji viděli na televizních obrazovkách naposledy na začátku března, už nyní jim velmi chybí a těší se na její návrat. „S Kristýnou Hrušínskou jsme domluveni, že se po pauze, kdy se bude naplno věnovat miminku a rodině, opět vrátí a že Vandin příběh bude dál pokračovat,“ odhaluje plány tvůrců Ulice kreativní producentka seriálu Silvia Klasová.

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Související videa

Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady