Divoká oslava u Nyklových i pořádné trapasy v Ulici. Co praskne na Jirku a Martinu?

V seriálu Ulice na TV Nova se řeší zejména vztahy. Ať již ty rodinné, partnerské či mezilidské. Občas dojde i k docela bizarním situacím, které přináší sám život. Tentokrát se o jednu takovou postarají Lumír Nykl a Tonda Hložánek. Ti se rozhodnou, že dají dohromady Jirku a Martinu. A jak budou rozjetí, šlápnou do toho takovým způsobem, že se všem postarají o velikou show i obrovské trapasy…

V seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, se tentokrát bude slavit ve velkém. Aby taky ne, když mají narozeniny hned dva členové klanu Nyklových – Lumírova (Václav Svoboda) dcera Vendula (Anežka Rusevová) a rodinný parťák Mário (Jiří Kniha). Pro Vendulu to je i záminka k usmíření s Martinou (Natálie Holíková), vůči níž má hodně černé svědomí kvůli křivému obvinění, že jí svádí manžela Pavla (Jan Řezníček). Ve snaze udobřit si Martinu i Kateřinu (Martina Randová) uspořádá oslavu v hospodě. A obě na ni samozřejmě pozve. Martinu zároveň požádá o přípravu pohoštění s tím, že šetřit se tentokrát opravdu nebude.

Nová láska?

Přestože se zdá, že je konečně vše na dobré cestě, oslava nabere nečekané grády i směr kvůli dvěma dohazovačům – Lumírovi a Tondovi (Miroslav Hanuš). Pravda, začne si opět Tonda Hložánek. V nejvyšším zoufalství totiž požádá Lumíra o pomoc s poměrně delikátní záležitostí – s hledáním partnerky pro syna Jirku (Ondřej Havel). Ten se vrhl do politiky s takovou vervou, že na nic jiného nemá čas. Jeho rodiče kvůli tomu samozřejmě bijí na poplach. Tonda si dokonce spočítá, jak dlouho už syn neměl ženskou. Výsledek ho pořádně vyděsí, neboť to je podle něj již zdraví škodlivé. A tak naplno rozjede akci na záchranu Jirky. Netrvá to dlouho a zaměří se na Martinu, která je podle něj prostě dokonalost sama. Lumírovi se ten nápad docela zalíbí, takže se páni otcové hned pustí díla.

​Co se stane během oslavy?

Tonda využije hned první příležitosti, jak dát Martinu a Jirku dohromady. Tou je právě narozeninová oslava Venduly a Mária. Jenže chybička se vloudí, jak už to v těchto případech často bývá. Tonda a Lumír se všem postarají o zlatý hřeb večera a zároveň i o obrovský trapas, který nezůstane bez následků… Jak na jejich dohazování ostatní zareagují? Jak to vezme potenciální pár Jirka a Martina? A co všechno při té příležitosti na tyhle dva praskne? Jsou opravdu single, jak si všichni myslí?

​Ulice

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo. 

Související videa

Václav Svoboda
Václav Svoboda

Související videa

Natálie Holíková
Natálie Holíková

Související videa

Anežka Rusevová
Anežka Rusevová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady