Šimon z Ulice má slabost pro Valerii: Zůstanou jen přátelé, nebo budou něco víc?

Šimon má za sebou velmi náročný rok. Několik týdnů byl totiž obětí šikany ze strany dvou starších spolužáků Viktora s Romanem. Oporou v tomto náročném obdobím mu byl kamarád Michal Klíma. Spřízněnou duši našel také ve spolužačce Valerii Matouškové, do které se zakoukal.

Šimon (Jakub Krause) se od začátku nového roku snaží udělat tlustou čáru za vším trápením, kterým si musel projít. Od jeho nástupu do staronové školy byl totiž trnem v oku Romanovi s Viktorem. Ačkoliv kluci začínali s nejapnými žertíky, velmi brzy začali s fyzickým a psychickým týráním.

Trápení

Celá kauza vyvrcholila tím, že Šimon chtěl ukončit několikatýdenní trápení. Šimon se souhrou náhod dostal k Hermanově služební zbrani, kterou tajně vzal do školy a namířil ji proti Romanovi s Viktorem. To nejvíce odnesl právě Jirka Herman, který je od té doby postaven mimo službu. A čeká, až GIBS uzavře vyšetřování.

​Návrat do normálního života

Po tomto náročném období se Šimon snaží vrátit do normálního života. S kamarádem Michalem Klímou trénoval na turnaj v online hrách. A dokonce se zakoukal do jedné spolužačky. Bohužel pro Šimona mu padla do oka Valerie Matoušková. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného, kdyby neměla přítele a nebyla sestra jednoho z šikanátorů.

Jindřiška Koryntová

Valerii Matouškovou hraje nadaná herečka Jindřiška Koryntová. Ta si natáčení na place s představitelem Šimona nemůže vynachválit. „On je skvělý. Moc dobře se mi s ním povídá. A je strašně hodný, milý. Pomůže, když nevím, jak co říct. Občas si ten text procvičujeme, než jedeme točit ostrou,“ svěřila se Jindřiška pro nova.cz.

Co se stane?

Přátelství jim funguje nejen na place, ale také v seriálu. Jenže zatímco Šimon by s Valerií byl rád i za více než přátelství, ona má přítele. „Zatím jsme jen kamarádi, možná budeme i něco více,“ řekla Jindřiška pro nova.cz.

Galerie

Související videa

Jakub Krause
Jakub Krause

​​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady