Nečekané výzvy pro Magdu a Prokopa. Jak do jejich vztahu zasáhne Mirek a co se u nich změní?

Magda Procházková (Veronika Čermák Macková) a Prokop Junek (Ondřej Studénka) spolu chodí už několik měsíců. Na první pohled se zdá, že jim to ve vztahu perfektně klape. I když občas mají docela vášnivé výměny názorů. A ještě vášnivější následná usmiřování, což jejich vztah jen koření. Milují se, jsou spolu, když spolu chtějí být, současně si ale žijí i své životy.

Pracovně zaneprázdněný Prokop si to ani jinak nedovede představit. Nikdy neměl dlouhotrvající vztah, s Magdou to je pro něj vlastně premiéra. Magda by však byla ráda, kdyby spolu byli mnohem víc než doposud, kdyby se sestěhovali. Dříve jí společné bydlení s partnerem nahánělo hrůzu, jenže díky bývalému příteli Mirku Soukalovi (Daniel Bambas) zjistila, o čem to je, že ji vlastně baví společná všednodennost, běžné domluvy, sdílení každodenních zážitků, že už prostě doma není sama.

Návrat Mirka

Prokopovi navrhla společné bydlení již na podzim, v době, kdy ten toho měl až nad hlavu ve škole kvůli dvěma velkým kauzám. Tehdy ze sestěhování sešlo, nyní se ale posun v jejich vztahu dostane znovu na pořad dne. Velkou roli v tom sehraje Magdin expartner Mirek, který se hned na začátku roku nečekaně objeví ve škole. Magdě a Prokopovi se tak opět vrátí do života, Prokop se s ním zase začne chtě nechtě poměřovat. Moc mu nepřidá ani to, že se od nového roku stane nanovo jen zástupcem ředitelky Ireny Landové (Kateřina Holánová). Poté, co na podzim místo Ireny školu vedl, už chce mnohem víc, jít kariérně dál. To mu však Irenino šéfování tak úplně neumožňuje.

Svatba a děti?

Na rozdíl od Prokopa se začne dařit Magdě. O dlouhodobou spolupráci ji požádá starosta Jirka Hložánek (Ondřej Havel), kromě toho se na ni obrátí s prosbou o pomoc také studenti Kaliny (Pavel Nový). Prokop si navíc začne všímat, jak Magda prožívá s Irenou její těhotenství. A zákonitě to v něm bude hlodat. Celkem rychle dospěje k závěru, že Magda touží nejen po společném bydlení a hnízdění, jak to okomentuje jejich kolega a kamarád Ota Puklický (Filip Rajmont), ale také po svatbě a rodině, což by Magdě přál i přítel její zesnulé mámy Tomáš Jordán (Petr Vacek)… Je tomu opravdu tak, nebo si Prokop i ostatní pouze špatně vyloží některé signály? Co Prokop nyní od vztahu s Magdou očekává? A co Magda? Jakými katalyzátory dění v jejich životech se stanou Mirek a Irena?

​Nové díly seriálu Ulice sledujte od 2. ledna na televizi Nova v obvyklém čase. Nebo už teď na Voyo.

Související videa

Veronika Čermák Macková
Veronika Čermák Macková

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady