Vztahový trojúhelník Františka, Skyler a Báry. Co se mezi nimi stane po novém roce?

František Hrubý (Matyáš Valenta) se ocitl v dost prekérní situaci. Na podzim ulítl se svou expartnerkou Skyler van Ruyter (Michelle Hansen), s níž má syna Chrise (Michael Lorenc). Skyler se do něj znovu zamilovala a ráda by ho získala zpět, přestože o něm ví, že chodí už téměř dva roky s Bárou Klímovou (Eliška Bašusová). Ta nemá nejmenší tušení, co se mezi Františkem a Skyler odehrálo.

Bára v tomto směru Františkovi naprosto důvěřuje, Skyleřino podivné chování přičítá její nevyzpytatelnosti a pověsti neřízené střely. František je na tom špatně, neboť se nedá úplně zajistit, aby se Skyler a Bára nesetkaly. To pro něj znamená muka a neustálé obavy, že Skyler Báře poví, co se stalo. O jejich úletu už ví Anča Lišková (Ljuba Krbová), brzy se o něm dozví i Bruno Taubr (Jaroslav Blažek).

Těžké dilema

Pro Františka začne být celá situace docela neúnosná. A tak se rozhodne si to se Skyler jednou provždy vyříkat. Její provokování, a hlavně vzájemná chemie ale způsobí, že se stane pravý opak. Františka to ke Skyler znovu přitáhne. A to dokonce natolik, že pak bude mít vůči Báře už hodně černé svědomí. Skyler na něj navíc začne tlačit v domnění, že si vybral ji, a tudíž by to měl co nejdříve s Bárou vyřešit. Jenže František Báru miluje a chce být s ní, nebo si to alespoň stále myslí.

Zásadní rozhodnutí

Báře samozřejmě neunikne, že se Skyler chová ještě podivněji než obvykle a naváží se nejen do ní, ale také do Františka. Ten se tak ocitne v kleštích s vědomím, že se bude muset postavit ke všemu čelem a své velké dilema konečně rozetnout. Bára občas probere dění kolem Skyler s Brunem, který se stane její vrbou a svým způsobem i andělem strážným, aniž by zklamal důvěru Františka, který se mu také svěřuje. Vše vygraduje na oslavě narozenin Skyleřiny mámy Justine van Ruyter (Amy Huck), kdy to už začne být neudržitelné… Pro koho se František nakonec rozhodne? A jakou paseku to nadělá v jeho životě i vzájemných vztazích?

Důležitý spojenec

Františkův vztahový trojúhelník dostává do ošemetné situace i Aničku Liškovou. Ta zná Skyler již dlouho, je to matka jejího vnuka, oblíbila si ji, drží nad ní ochrannou ruku i přes její chování v minulosti. Ráda má i hodnou a milou Báru, s níž ji však nepojí tak intenzivní vztah jako právě se Skyler. Sice se zařekne, že nechá Františka, aby si to vyřešil sám, ovšem tak jednoduché to pro ni nebude, zvláště když se o Františkův vztahový trojúhelník začne živě zajímat i Eva Knoblochová (Vanda Hybnerová)… Co bude pro Anču nejtěžší? A jak zareaguje na Františkovu volbu? 

Ulice se po krátké pauze vrátí na obrazovky televize Nova 2. ledna v obvyklém čase. ​Nové díly můžete sledovat již nyní na Voyo.

Související videa

Matyáš Valenta
Matyáš Valenta

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady