Výbuchy vášní v Ulici: Kdo podlehne vzájemné přitažlivosti a co to rozpoutá ve vztazích?

Sex občas zapůsobí jako katalyzátor ve vztazích, které se ocitly na křižovatce. Někdy napomůže k vyřešení krize mezi partnery, jindy naopak už tak složitou situaci ještě více zkomplikuje. O tom, jak snadné je občas podlehnout vzájemné přitažlivosti, se už brzy přesvědčí například Mára s Karlou nebo František se Skyler v seriálu Ulice. Co u nich ale bude následovat pak?

Manželství Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský) se zmítá v krizi od chvíle, kdy se Karla přiznala Márovi k nevěře s Jakubem (Jan Mansfeld). Přestože Máru miluje a záleží jí na něm i na jejich rodině, začíná to vypadat, že nyní Karla o oboje přijde. Mára se totiž nedokáže vyrovnat s její zradou, která ho zasáhla na tom nejcitlivějším místě a pořádně ranila jeho mužskou ješitnost. Nepomohla ani pomsta Jakubovi, v Márovi to hlodá čím dál víc. Je natlakovaný jako papiňák před výbuchem, na Karlu se už nemůže pomalu ani podívat. Tak moc ho zraňuje, co mu provedla. Ti dva se ocitli v patové situaci. Mára je odhodlaný ustát i tuhle zkoušku, hlavně kvůli synům Vojtovi (Felix Šrámek) a Karlíkovi (Vilém Schön). Jenže dusno a napětí, jež u nich doma nyní panuje, se už nedá vydržet. Jak z toho všeho ven?

​Vzájemná chemie

Mára se snaží co nejvíce omezit čas, který by s Karlou trávili doma společně. Přesně to ale oba ničí. Když se nyní doma náhodou potkají, navíc ve chvíli, kdy je Karla právě po koupeli, náhle se mezi nimi něco zlomí. Zafunguje vzájemná chemie, Mára podlehne své touze po Karle, kterou přes to všechno, co se stalo, pořád miluje… Je právě tohle cesta ze začarovaného kruhu? Nebo to pak bude pro oba ještě horší? Co všechno se v Márovi, Karle i v jejich vztahu odehraje od tohoto vzplanutí vášně?

​Síla okamžiku

Karla a Mára ale nejsou jediní, kteří tento týden podlehnou vzájemné přitažlivosti. Síla okamžiku přemůže i Františka (Matyáš Valenta) a Skyler (Michelle Hansen). Ti si k sobě po letech znovu našli cestu jako rodiče Chrise (Michael Lorenc). Přestože by to Skyler nikomu nepřiznala, byla by ráda, kdyby se s Františkem k sobě vrátili i jako partneři. Až teď dokáže naplno ocenit kvality Františka – jako táty i jako člověka. Navíc ji začal znovu přitahovat i fyzicky. A jak se zdá, společná chemie i nadále funguje také mezi nimi, i když František nyní chodí s Bárou (Eliška Bašusová). Krásné Skyler však tentokrát neodolá… Jak se to podepíše na vzájemných vztazích, zvláště nyní, když je Bára kvůli práci v Izraeli? Využije Skyler příležitosti, aby získala Františka nazpět, nebo se jedná jen o úlet?

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Jan Mansfeld
Jan Mansfeld

Související videa

Michelle Hansen
Michelle Hansen

Související videa

Matyáš Valenta
Matyáš Valenta

Související videa

Eliška Bašusová
Eliška Bašusová

Související videa

Felix Šrámek
Felix Šrámek

Související videa

Kryštof Rímský
Kryštof Rímský

Související videa

Markéta Stehlíková
Markéta Stehlíková

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady