Ulici čeká poprask ve škole: Do jakého průšvihu se dostane Anežka, Svatka a Žofie?

Žofka si v poslední době nedá pokoj. Neustále si říká o pozornost, potřebuje se blýsknout před Anežkou, Svatkou i ostatními spolužáky ve škole, iniciuje nejrůznější akce zavánějící průšvihem. Teď se holkám jejich rebelie a chuť vyzkoušet dosud nepoznané pořádně vymkne z rukou. Žofka je totiž vyhecuje ke kouření marihuany, což ve škole ani doma už neututlají.

Anežka (Karolína Lipowská), Svatka (Kristýna Hocková) a Žofka (Kateřina Ujfaluši) vystrkují od začátku školního roku neustále růžky a zkouší, co všechno jim ještě projde. Zatím se jim daří své kousky tajit před dospělými, ale nic netrvá věčně. Přitom Anežka se pokaždé vlastně jen veze. Iniciátorkami jednotlivých akcí jsou totiž Žofka se Svatkou. Hlavně Žofka se snaží na holky zapůsobit. Hraje si na velkou rebelku, aby si vylepšila pověst a zapomnělo se, jak svými řečmi v zimě nechtěně zavařila Anežce, Čendovi (Eliáš Vyskočil), Magdě (Veronika Čermák Macková) i Prokopovi (Ondřej Studénka). Také tentokrát je to Žofka, kdo je hlavním aktérem nové výzvy pro holky, jíž prostě neodolají.

Špatná rozhodnutí
Když se Žofka pochlubí Anežce a Svatce jointem od bratránka, holky se nenechají dlouho přemlouvat a zkusí, co s nimi marihuana udělá, jak vlastně působí. Bohužel ve špatný čas a na špatném místě. „Špeka“ si totiž dají o polední pauze a pak je nenapadne nic jiného, než zkouřené zamířit do školy na pěstitelský kroužek. Odtud to je už jen krůček k obrovskému skandálu ve škole a průšvihům u holek doma. Anežce se totiž udělá zle, což neunikne Magdě ani znalému Otovi (Filip Rajmont), jenž okamžitě pozná, kolik uhodilo… Co bude s Anežkou? Co všechno se pak rozpoutá? A jak se k tomu postaví rodiče holek, zejména Klímovi (Hana Baroňová a Filip Čapka) a postrach pedagogů, Žofčina máma Bohunka Dušková (Marcela Rojíčková)?

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Filip Rajmont
Filip Rajmont

Související videa

Filip Čapka
Filip Čapka

Související videa

Hana Baroňová
Hana Baroňová

Související videa

Ondřej Studénka
Ondřej Studénka

Související videa

Karolína Lipowská
Karolína Lipowská

Související videa

Veronika Čermák Macková
Veronika Čermák Macková

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady