ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 3. nominačním kole

Start nových dílů Ulice se už blíží, ale vy máte ještě možnost hlasovat pro největší sympaťačku právě uplynulé sezony. Ve druhém kole získala první místo s velkým náskokem Blanka Voláková. O druhé místo byl pěkný boj! Nakonec o jediný bod vyhrála Vendula Pelcová nad Annou Liškovou. Hlasujte a vyberte ve třetím nominačním kole další tři, které půjdou do finále!

Jak hlasovat?

Po dobu tří týdnů vám každou neděli nabídneme v naší anketě 15 žen/dívek, s nimiž jste se vídaly v sedmnácté sezoně Ulice. Vy budete moci až do soboty do 16:00 hodin dávat své hlasy té, která vám je nejsympatičtější. V každé anketě můžete hlasovat třikrát. Do finále postoupí z každého kola tři sympaťačky, které od vás získají nejvíce hlasů.

​Ulice se vrací na obrazovky už v pondělí 15. srpna! A pokud jste nedočkaví, tak na Voyo můžete novou řadu sledovat již od 8. srpna! Celou 17. sezónu Ulice si můžete bez reklam připomenout rovněž na Voyo. Ukázky a bonusy sledujte na Nova Plus.

​Kdo se stane největší sympaťačkou Ulice sedmnácté sezony? Hlasujte ve třetím nominačním kole právě teď! Na výběr máte mezi 15 hrdinkami oblíbeného seriálu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady