EXKLUZIVNĚ: Co dělají hvězdy TV Nova? Některé míří za pořádně něbezbečným dobrodružstvím...

Uličníci Vincent Navrátil a Dominik Janatka - tak tihle dva spojili své síly, aby vznikl nový projekt - tzv. NovaStars! Účast ve fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas potvrdila jedna z nejznámějším topmodelek! A co dalšího se stalo ve světě Hvězd Novy?

Internetový pořad Nova STARS je o hvězdách Novy, jak je neznáte. V prvních dílech se se svým strachem poprali představitelé Tobiáše a Dominika ze seriálu Ulice. Kluci spolu odcestovali do švýcarského Interlackenu, aby divákům představili Mekku adrenalinu.

„Já jsem se mále zabil tam na koloběžkách, tam jsme se vysekal fakt dobře,“ prozradil Dominik Janatka.

FOTO:  Archiv TV Nova

Vincent Navrátil zase vzpomíná na zážitky spojené se stanováním: „My jsme spali ve stanu. A ve Švýcarsku v horách spát je fakt zážitek. Hlavně když prší a já byla jediný, kdo měl nad sebou díru“

Účast ve fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas potvrdila topmodelka Karolína Kurková! Nebude sice zpívat, ale zasedne do poroty vedle Jakuba Koháka, Aleše Hámy a Janka Ledeckého - a to už brzy!

FOTO:  Instagram

Já miluju tuhle show, takže jsem strašně moc ráda, že tu můžu být a můžu to vidět sama živě. Když ty lidi vidím živě na youtube, nebo v televizi, když jsem v Čechách,“prozradila Karolína. Já na to koukám i s mýma dvěma klukama - s dvouletým Noe a osmiletým Tobim. A Noíček se u toho tak kroutí, no je to super.“

Patricie Solaříková jako už tradičně fotí charitativní kalendář "Psí život". Za fotoaparát se opět postavila její kolegyně z Ulice Anna Fixová! A k pejskům se přitulily známé tváře jako Milan Peroutka nebo třeba Marta Jandová. Výsledek uvidíte už brzy!

 

Online pořad NovaStars můžete už teď najít na webovém portálu novaplus.cz. Už v úterý se můžete těšit na další díl!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVA TAXI, 1. díl: Sokol prozradil, kdo je nejošklivější soutěžící Tvojí tváře. Peroutka se nestačil divit

VIDEO: To jsou emoce! Děti bez rodičů zažily nejšťastnější chvíle svého života


Tvoje tvář má známý hlas: Volejte Novu - zajímavosti 1. dílu
ZAJÍMAVOSTI z prvního dílu Tvojí tváře: Tohle byste si rozhodně neměli nechat ujít! VIDEO

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady