Účastníci Tvojí tváře i zákulisí televize Nova: Podívejte se, co vše vás čeká DNES na Ynspirology!

Přenosový vůz televize Nova i účastníci show Tvoje tvář má známý hlas – nejen to vás čeká už na druhém ročníku netradičního urban festivalu Ynspirology. Letos to bude ještě nabitější nežloni. Limity kreativity a inspirace se posunou zase o kousek dál. Co všechno vás na festivalu čeká?

Na parkovišti u obchodního centra Zličín vyroste o víkendu 24. a 25. června obrovské kontejnerové městečko. Netradiční festival plný inspirace pořádá tanečník Yemi známý ze show Tvoje tvář má známý hlas: „Ynspirology je festival plný interakce, kam se nechodí jen nudit a dívat se na koncerty, ale kam se chodí něco vyzkoušet,“ rozpovídal se Yemi o svém festivalu.

 

FOTO:  TV Nova

Tanečního workshopu s Yemim a Angeé se může zúčastnit každý

 

Na Ynspirology se tak návštěvníci rozhodně nudit nebudou. V kontejnerovém městečku postaveném na parkovišti před obchodním domem na Zličíně na návštěvníky čeká řada nejrůznějších zajímavých disciplín, které si každý bude moci na vlastní kůži vyzkoušet. Na místě tak bude víc než třicet různých dílen, workshopů, výzev ve velkém kontejnerovým městečku, které bude postaveno z více než 50 kontejnerů. V nich bude ukryto plno zajímavých věcí jako třeba virtuální realita, gamingová sekce, parkur a podobné.

 

FOTO:  TV Nova

Zákulisím televize Nova provede youtuberka Mesha

 

Zajímavý program si pro návštěvníky připravila i televize Nova. V kontejnerovém městečku bude ukazovat zákulisí televize sympatický youtuberka Mesha. Na místě bude přistaven přenosový vůz, který normálně slouží pro přenos aktuálních reportáží přímo z terénu až do televize. Návštěvníci si tak sami budou moc vyzkoušet, jaké to je stát před kamerou, jako to běžně dělají reportéři během živých vstupů někde v terénu mimo budovu televize. Kromě toho si všichni budou moci na vlastní oči prohlédnout kostýmy z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

 

FOTO:  TV Nova

Na Ynspirology bude o zábavu postaráno

 

Kompletní program jednotlivých sekcí i časový harmonogram koncertů Dary Rolins, Majka Spirita či Markéty Konvičkové najdete na ZDE.
 

Nepřehlédněte:

Yemi představuje netradiční festival! Na co všechno se můžete na Ynspirology těšit?

Přenosový vůz i kostýmy z Tvojí tváře! Co si pro vás na Ynspirology připravila Nova a youtuberka Mesha?

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady