Yemi představuje YNSPIROLOGY! Na co se můžete těšit? VIDEO

Svět inspirace nezná hranic! Přesně o tom je festival Ynspirology, za kterým stojí tanečník Yemi. Na kameru se rozpovídal o tom, co všechno můžete na netradičním festivalu zažít.

Tanečník Yemi známý ze show Tvoje tvář má známý hlas ve spolupráci s televizí Nova pořádá už druhý ročník netradičního festivalu inspirace s příhodným názvem Ynspirology. „Ynspirology je festival plný interakce, kam se nechodí jen nudit a dívat se na koncerty, ale kam se chodí něco vyzkoušet,“ rozpovídal se Yemi o svém festivalu. Na Ynspirology se tak návštěvníci rozhodně nudit nebudou!

 

FOTO:  TV Nova

Koncerty nesmí chybět na žádném festivalu

 

V kontejnerovém městečku, které je postaveno z více než 50 kontejnerů na parkovišti před obchodním domem na Zličíně, na návštěvníky čeká řada nejrůznějších zajímavých disciplín, které si každý bude moci na vlastní kůži vyzkoušet. Na místě tak bude víc než třicet různých dílen a workshopů. V nich bude ukryto plno zajímavých věcí jako třeba virtuální realita, gamingová sekce, parkour a podobné.

 

FOTO:  TV Nova

O taneční vystoupení a workshopy se postará nejen Yemi, ale i jeho pravá ruka Angeé

 

Každý může na dvoudenním festivalu načerpat tolik potřebnou inspiraci. „Já beru inspiraci hlavně z lidí, se kterými dělám a také z cestování. A proto vlastně tohle, co dáváme dohromady, je nabušený všechno dohromady. Je to kombinace toho, s kým se za celý rok potkáme, co prožijeme, zajímavé momenty, které se stanou. A proto se snažíme nahrnou to všechno sem a ukázat to všem ostatním,“ říká Yemi.

 

FOTO:  TV Nova

Workshopů bude na Ynspirology opravdu spousta

 

Na festivalu ale nebudou chybět ani další osobnosti ze show Tvoje tvář má známý hlas. Které hvězdy to budou? To zjistíte ve videu! Stejně jako to, co vše si pro vás na festivalu přichystala televize Nova!
 

Tak nezapomeňte příští víkend 25. a 26. června dorazit na parkoviště u Metropole Zličín!
 

Nepřehlédněte:

NENÍ TO OMYL? Fenoménu plastik obličeje podlehla i herečka seriálu Přátelé. Jak teď vypadá?


POŘÁDNÁ PORCE TELEVIZNÍ ZÁBAVY: Na jaké seriály se můžete v létě těšit?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady