BESÍDKA VE VĚZENÍ: Trestankyně se převlékla za chlapáka z Tvojí tváře! POZNÁTE ZA KOHO?

Co má společného dokument Holky pod zámkem z vězeňského prostředí a fenomenální pěvěcká show Tvoje tvář? Jedna z odsouzených žen se převlékla za šéfa, kterého jistě všichni znáte!

Přehrát poslední díl

Během vánočních svátků mají odsouzené ženy možnost uspořádat improvizovanou besídku, aby alespoň na chvíli zapomněly, že jsou ve vězení, a užily si atmosféru nejkrásnějších svátků v roce. S maskami a kostýmy si dávají pořádnou práci!


FOTO:  TV Nova

Helenu, která sedí za výrobu a distribuci drog, napadlo převléct se za známého vtipálka a porotoce show Tvoje tvář má známý hlas! Má věčně rozčepýřené vlasy, černé vousy a specifický druh humoru, kterým vždy pobaví všechny okolo.

FOTO:  TV Nova

Kdo hádal, že jde o Jakuba Koháka, ten měl pravdu! Každou neděli ho diváci TV Nova mohli vídat po boku Ivy Pazderkové, Janka Ledeckého a jednoho hosta.
 

Podívejte se na exkluzivní ukázku z dokumentu Holky pod zámkem, ve které můžete posoudit, zda se Heleně proměna v jejího oblíbeného herce a porotce povedla!

Na to, co během besídky za mřížemi Helena alias Jakub Kohák předváděla, se dívejte ve středu 7. 6. od 21:30. Holky pod zámkem startují na Nově!

ČTĚTE TAKÉ

TO VÁS ROZPLÁČE: Jaké jsou svátky za mřížemi? Trestankyně popsaly hodně smutné Vánoce

ŠOKUJÍCÍ PRAVDA JE VENKU! Trestankyně Margita byla dřív úplně normální! Poté to přišlo...

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady