První ukázka ze Silvestra na Nově: Sokol vyslýchá Sokola! Na řadu přijdou záludné otázky a fyzické tresty

Poslední večer roku na Nově nebude jako již tradičně patřit pouze těm nejlepším vystoupením ze všech řad show Tvoje tvář má známý hlas, letos je třeba vyřešit i Velký silvestrovský případ! Ztratila se Lucie Borhyová! Co nejrychleji oblíbenou moderátorku najít, aby si s diváky stihla jako obvykle o půlnoci připít, dostanou za úkol vyšetřovatelé Skála a Pírko v podání Ondřeje Sokola a Aleše Hámy. Čas neúprosně běží!

Na své misi dva svérázní detektivové zažijí spoustu divácky vděčných komplikací a setkají se spoustou populárních tváří (Patricie Pagáčová, Václav Kopta, Rey Koranteng a mnoho dalších). A Ondřej Sokol dokonce stane tváří v tvář sám sobě! Detektiv Skála, kterého hraje Ondřej, totiž podrobí tvrdému výslechu, v němž hrají roli záludné vědomostní otázky a fyzické tresty, oblíbeného moderátora TV Nova Ondřeje Sokola, rovněž podezřelého z únosu Lucie Borhyové.

FOTO:  TV Nova

Co se stane?

„Roman Skála nemá Ondřeje Sokola ani trochu v lásce, takže když ho vyslýchá, neváhá použít zakázaných prostředků. Sokol to od Skály prostě pěkně schytá, naštěstí v komediální nadsázce, kterou si silvestrovský večer žádá,” představuje střetnutí Sokol vs. Sokol představitel obou hrdinů, herec a moderátor Ondřej Sokol. A se smíchem dodává: „Ano, v této scénce mě diváci skutečně uvidí dvojitě. Sám sebe jsem dosud nevyslýchal ani nefackoval, takže natáčení pro mě bylo dost zábavné. Až na ty facky! Některé totiž sedly víc, než jsem čekal.”

Tvoje tvář má známý hlas - Velký silvestrovský případ uvidíte na Nově v sobotu 31. prosince ve 20:40. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady