Proměny hvězd Tvojí tváře: Rozjeďte to s nimi na Silvestra s pravými párty songy!

Jak se ideálně naladit na tu správnou silvestrovskou atmosféru? Přece se songy z oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas!

Když je Silvestr, tak se lidé scházejí s přáteli a rodinou, aby společně vstoupili do nového roku. Někteří vyrážejí za zábavou do klubů, kde po celou dobu hraje hudba. Pokud jste rozhodli zůstat doma, pusťte si vybrané písničky z populární show Tvoje tvář má známý hlas.

Jan Cina jako Madonna

Jan Cina svým ztvárněním Madonny ohromil nejen publikum, ale také porotu. Všichni mu záviděli jeho dokonalou postavu. A především pak dlouhé nohy, které vypadaly fantasticky. Během vystoupení to Cina pořádně rozjel. Tancování na vysokých podpatcích mu problém rozhodně nedělalo. 

Co předvedl Ondra Sokol?

Diváky rozproudil Jan Cina také písní The Fox (What Does the Fox Say?) od bratrského dua Ylvis. Na pódiu se objevil v kostýmu lišky. V písni ho doprovázel moderátor Ondřej Sokol v kostýmu veverky. Video najdete úplně nahoře v článku.

Dragostea Din Tei

Známou píseň Dragostea Din Tei od skupiny O-Zone předvedl herec Robert Jašków s Ondrou Sokolem a Alešem Hámou. A bylo to skutečně nezapomenutelné. Posuďte sami.

Celá řada hitů

Nespočet dalších videí vás nepochybně potěší. Tvoje tvář má známý hlas je zkrátka fenomenální show. Do nového roku vstupte s dobrou náladou. A nezapomeňte, že Tvoje tvář má známý hlas - Velký silvestrovský případ startuje na Nově v sobotu 31. prosince ve 20:40. 

​Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady