Taylor Swift ovládla hudební svět! Jak zasáhla i do zábavné show Tvoje tvář má známý hlas?

Poté, co zpěvačka Taylor Swift uspěla na předávání cen MTV, se teď může radovat z dalších výher. Při udílení cen American Music Awards zvítězila celkem v šesti kategoriích a bylo vidět, že z toho měla obrovskou radost. Zpěvačka je úspěšná po celém světě a nezapomnělo se na ni ani v show Tvoje tvář má známý hlas, kde se v ni proměnilo hned několik osobností.

Zpěvačka zažívá opravdu skvělé období a také jeden úspěch za druhým. Vydala nové album Midnights, zveřejnila videoklipy, které mají miliony zhlédnutí, a do toho sbírá spoustu hudebních cen. Už léta patří Taylor Swift mezi nejúspěšnější zpěvačky světa a stále se to potvrzuje.

Ovládnutí cen

Fanoušky potěšilo, když se Swift objevila na předávání American Music Awards, kde byla nominovaná v šesti kategoriích a všechny proměnila ve vítězství. „Nemohu vám dostatečně poděkovat za to, že vám záleží na mém albu, na které jsem pyšná. Mám několik lidí, kteří se o to zasloužili a kterým chci poděkovat,“ citoval zpěvačku britský deník Dailymail.

Neuvěřitelné proměny

Zpěvačku si také vylosovali soutěžící v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, kteří se úkolu statečně ujali. Bára Basiková dostala na starost píseň ME!, kterou Swift zpívá s Brendonem Uriem. I v Tvojí tváři zazněl duet, protože na pódiu spolu s Basikovou vystoupil David Gránský.

​Do Taylor Swift se převtělila také Anna Julie Slováčková, která si zazpívala píseň Shake It Off a pořádné si u toho zatancovala. „Vystoupení bylo nádherné, mladé, skotačivé. Plné krásné pozitivní energie, mě to potěšilo,“ ohodnotil tehdy vystoupení Jakub Kohák.

Do třetice se Taylor Swift objevila v Tvojí tváři, když ji ztvárnila Kateřina Marie Fialová. Ta si vylosovala píseň Blank Space, která pochází z alba 1989, které Swift vydala v roce 2014. Vystoupení si nenechal ujít ani Ondřej Sokol.

Celé díly show Tvoje tvář má známý hlas najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady