• TV Nova
  • Christina Applegate má svou hvězdu na chodníku slávy! Došla si pro ni o holi

Christina Applegate má svou hvězdu na chodníku slávy! Došla si pro ni o holi

Herečka Christina Applegate, jejíž kariéru vystřelila do hvězdných výšin role Kelly v sitcomu Ženatý se závazky, se konečně dočkala vlastní hvězdy, a to na hollywoodském chodníku slávy. Bylo to také poprvé, co se od jejího oznámení diagnózy roztroušené sklerózy objevila na veřejnosti. Podpořit ji přišli i herci ze zmiňovaného sitcomu!

Christina Applegate neskrývala při ceremonii v Hollywoodu, která oslavila její úspěchy během celé herecké kariéry, velké dojetí a silné emoce. „Tento den pro mě znamená víc, než si dokážete představit," řekla herečka po přijetí své hvězdy na hollywoodském chodníku slávy.

Sen malé holčičky

Herečka začala vyprávět svůj příběh. O malé holčičce, která čekala ve frontě, aby viděla první Star Wars právě v té stejné ulici a v tom samém divadle, kde nyní dostává svou hvězdu. „Dívala jsem se na tyhle věci (hvězdy, pozn. red.) a říkala si, kdo jsou tito lidé? Co je to za věci? Udělali něco správně? Udělali něco špatně? Ať je to cokoli, jednu chci,“ vyprávěla. A jak je vidět, sny se opravdu plní.

Rodina ze Ženatého se závazky opět spolu

V tento velký den přišli Christinu podpořit i její herečtí kolegové, mezi kterými nechyběli Katey Sagal a David Faustino, se kterými po dlouhá léta hrála právě v sitcomu Ženatý se závazky. A jak je vidět, rodinou zůstali doposud. „Jste moje všechno. Líbí se mi, že jsem začala s vámi dvěma a skončila s vámi dvěma,“ dojímala se herečka.

Galerie

Dcera je pro ni vším

Velké dojetí bylo na Applegate znát zejména ve chvíli, kdy začala děkovat své jedenáctileté dceři Sadii Grace LeNoble. „A konečně, nejdůležitější osobou na tomto světě je moje dcera,“ řekla Christina, která nemohla svou dceru vynachválit tak, aby popsala vše, co pro ni dcera je a znamená. „Děkuji za to, že jsi v tom všem stála vedle mě," poděkovala jí.

Oblíbenou herečku můžete znát také jako Amy z Přátel. Více ve videu výše. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady