Kelly ze Ženatého se závazky přibrala po nemoci 18 kilo. S čím se nechce smířit?

Kelly ze sitcomu Ženatý se závazky nebo Rachelina sestra Amy z Přátel. Herečka Christina Applegate se zapsala do pamětí diváků mnoha rolemi. Teď ale v životě moc radostné období neprožívá. Před rokem prozradila, že jí lékaři diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Nyní popsala, jak moc jí ovlivnila život.

Herečka Christina Applegate se se svou nemocí ještě nesmířila. Podepsala se nejen na její psychice, ale také na její fyzické schránce. „Přibrala jsem 18 kilogramů, bez hole nemůžu chodit. Chci, aby lidé věděli, že jsem si toho všeho velmi dobře vědoma,“ popsala v rozhovoru pro The New York Times.

FOTO:  Profimedia

​​Stáhnutí z veřejného života

Po oznámení diagnózy se na delší dobu stáhla z veřejného života. „Musela jsem zpracovat ztrátu svého života, ztrátu části mě samé. Potřebovala jsem čas,“ vysvětlila v rozhovoru a dodala, že líp už nebude. „Jsem naštvaná a nechce se mi s tím smířit,“ přiznala herečka.

Důležitý ceremoniál

Nedávno se ale pochlubila fanouškům svými designovými holemi. „Budu poprvé na veřejnosti od stanovení diagnózy RS. Vycházkové hole jsou teď součástí mého nového normálu,“ napsala na sociálních sítích s tím, že jí čeká důležitý ceremoniál.

Začátek hvězdné kariéry

Herečka Christina Applegate se stala celosvětovou hvězdou díky seriálu Ženatý se závazky, kde ztvárnila dceru Ala Bundy, blonďatou ztřeštěnou Kelly. Milovníci sitcomu Přátelé jí ale také zaznamenali jako Amy, jednu ze dvou mladších sester Rachel. 

Populární seriál Přátelé sledujte na Nova Fun.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady