Romantický duet vás dojme k slzám. S kým vystoupila Hana Zagorová v Tvojí tváři?

Hana Zagorová se nikdy netajila tím, že ráda sleduje reality show Tvoje tvář má známý hlas. Sama se v ní dokonce několikrát objevila, ať už jako účinkující, nebo porotkyně!

Začátkem minulého roku v show Hana Zagorová vystoupila společně se šampionem Petrem Rychlým. Zazpívali romantický duet Den je krásný, kterým dojali všechny diváky.

Den je krásný

Tuto píseň nazpívali původně Karel Gott a Jana Petrů. V roce 1964 se objevila v populárním muzikálu Starci na chmelu. Její operní verzi předvedla v roce 1999 Hana Zagorová se svým manželem Štefanem Margitou. Díky upřímnosti jejich sdělení se předělávka stala okamžitě hitem.

FOTO:  TV Nova

Originál je jen jeden

V show Tvoje tvář má známý hlas poté zpěvačka zapěla duet společně s Petrem Rychlým, který ztvárňoval operního pěvce. Vystoupení bylo velmi kladně hodnoceno. „Konečně Hana Zagorová, jak má být,“ rozplývala se Eva Burešová v roli porotkyně. Narážela tím na řadu předchozích převtělení do její osoby v soutěži. Ne vždy se totiž účinkujícím podařilo přiblížit se věrohodně originálu. „Byla jsem velmi okouzlena tou roztomilostí, kterou jste vytvořili,“ dodala Eva na závěr s úsměvem.

​Celé díly oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas si můžete připomenout na Voyo.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady