Skromná legenda: Z čeho byla Hana Zagorová dojatá při natáčení show Tvoje tvář má známý hlas?

Legendární zpěvačka Hana Zagorová byla velkou fanynkou oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Nejenže v ní vystoupila, ale také se nebála zhostit role porotkyně.

Tvůrci si pro ni tehdy připravili skutečně velké překvapení. V díle totiž vystoupili i Roman Zach a Michaela Badinková s písní Nech brouka žít, kterou v originále nazpívala zpěvačka s Jurajem Kukurou. Skladba se objevila ve filmu Trhák, v němž zpěvačka ztvárnila plachou učitelku Elišku.

Musela zamáčknout slzu

Trochu jsem ztratila řeč, protože jste mě vrátili tak o třicet let zpátky. Musela jsem zamáčknout slzu, přiznala tehdy Hana Zagorová při hodnocení. Vyjádřila také údiv nad tím, jak si Roman Zach dokázal zapamatovat celý text, který podle ní nedává tak úplně smysl. Chvály se dočkala také jeho kolegyně Michaela Badinková. Tak oddané pohledy, které v roli učitelky Elišky vrhala během písně na seladona Lenského, už prý dlouho neviděla.

10 bodů získává...

V rozhovoru pak slavná zpěvačka prozradila, že ji během natáčení show příjemně překvapilo, jak je celý tým přátelský a přitom profesionální. Všichni účinkující byli podle ní velmi šikovní, takže konečný výsledek záleží hlavně na tom, jakou píseň si zvolí. Při závěrečném hodnocení udělila nejvíce bodů talentované zpěvačce Debbi. Vysvětlila to tím, že má naprosto jedinečný hlas.

Skromná legenda

Hana Zagorová se bezpochyby řadila mezi největší české hvězdy. Navzdory tomu zůstávala dál skromná a nepřestávala si vážit potlesku lidí. Až jsem se trochu styděla za to, jaké ovace jsem sklidila od diváků. Moc si toho vážím, děkuju,“ řekla v rozhovoru po natáčení. Nezbývá než doufat, že s podobnou pokorou budou přistupovat k úspěchu i mladší zpěváci.

​Celé díly oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas si můžete připomenout na Voyo.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady