POZNALI BYSTE HO! Adam Mišík se poprvé objevil v televizi v 10 letech!

POZNALI BYSTE HO! Adam Mišík se poprvé objevil v televizi v 10 letech!
Zdroj: oficiální zdroj

Rodinná komedie, která vznikla na motivy slavného seriálu, se bude líbit pravděpodobně všem divákům napříč generacemi. O směšné, ale i vypjaté situace, nebude ve filmu Taková normální rodinka nouze a na své si přijde opravdu skoro každý.

Ve filmu můžete vidět mnoho slavných a oblíbených českých herců jako jsou například Eva Holubová, Jiří Mádl, Marián Labuda, Ivana Chýlková, Vanda Hybnerová nebo Adam Mišík, který je ve své roli „raubíře" opravdu komický. Adama znáte především ze show Tvoje tvář má známý hlas a určitě každý si ho vybaví v jeho nezapomenutelném vystoupení, kde ztvárnil Miley Cyrus s písní Wrecking ball.

FOTO:  Oficiální zdroj

V hájence na samotě žijí společně už čtyři generace rodiny Hanákových a to samozřejmě způsobuje nemalé problémy. Babička Hanáková ráda vymýšlí detektivní příběhy, do kterých zaplétá celou rodinu. Maminka Hanáková si vždy přála být zpěvačkou, ale pro nedostatek talentu se stala kuchařkou. Tatínek Hanák je vášnivý sběratel všech zvířat, které chová v domě i v blízkém okolí a vznikají tak komické situace.

FOTO:  Oficiální zdroj

V domě žije také starší dcera Pavla s manželem a společně mají dva syny, kterým nikdo neřekne jinak než raubíři. Jednoho z nich hraje právě malý Adam Mišík, který raubíře ztvárňuje naprosto dokonale.

FOTO:  Oficiální zdroj

Mladší dcera Kačenka je tak trochu nevýrazným členem rodiny. Jen ale do té doby než oznámí, že čeká dítě se Zdeňkem, kterého hraje Jiří Mádl. Zdeněk je student bez peněz a bez práce. Jedno se mu ale upřít nedá - Kačenku upřímně miluje a chce se o ni a o jejich dítě postarat. Kačenka jednoho dne Zdeňka přivede do své bláznivé rodiny a dobrodružství může začít.

Galerie

Co se stane, a jak to s Takovou normální rodinkou dopadne uvidíte ve čtvrtek ve 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHUDÁCI OBYVATELÉ! Co všechno museli přetrpět kvůli natáčení filmu s Vojtou Dykem a Kryštofem Hádkem?

Poslední role jednoho z nejslavnějších českých herců! Poznáte, v jaké pohádce se loučil s diváky?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady