Jak se Vojtěch Dyk těší na účinkování v The Voice? Má i radu pro soutěžící

V nedávné době dostali fanoušci nápovědu, kdo by mohl být prvním odhaleným porotcem talentové soutěže The Voice Československo. A většina hádala správně, že se vůbec poprvé jako porotce v nějaké soutěži představí oblíbený zpěvák Vojtěch Dyk. Jaké rady rozdá soutěžícím?

Třiatřicetiletý herec a hudebník se proslavil účinkováním v kapele Nightwork a také například díky snímkům Něžné vlny nebo vánoční pohádce Tři bratři. Teď Vojtu čeká další zkušenost - stane se porotcem v The Voice Česko Slovensko. V prvních kolech tak bude rozhodovat o postupujících „na slepo“. Nabídku porotcovat prý zvažoval poměrně dlouho.

FOTO:  TV Nova

„Zvažoval jsem to dlouho. Měl jsem hodně kritérií, zda vstoupit do pole televizní zábavy, ale zjistil jsem, že tato soutěž není nic negativního, tady se předpokládá, že tam budou lidi, kteří už trochu hlasové nadání mají. A já je budu pouze směrovat dál,“ prozradil Vojta.
FOTO:  TV Nova

A jaký by podle něj měl být vítěz soutěže The Voice? „Měl by mít hlas, umět s ním zacházet a možná nejdůležitější je střídmost a poctivost. Nesmí to končit se soutěží a bude muset tvrdě makat a táhnout to těžké břímě. Bude muset projet všema těma pr***ema, jako jsme to dělali i my za starých časů. Nejprve jsme hráli pro deset lidí a potom možná pro O2 arenu,“ říká partner herečky Tatiany Vilhelmové.
FOTO:  Profimedia

Sice ještě vůbec netuší, koho si vybere, ale už teď ví, že svým lidem dá hned několik rad. „Je to o lidech, kterými se obklopíte. Nesmějí to být neupřímní lidé. Musejí se vyvarovat neopravdovosti. To je moc důležité. Nepodléhat iluzím o své výjimečnosti,“ zakončil
FOTO:  Profimedia

The Voice Česko Slovensko už na jaře na obrazovkách televize Nova a Markíza. 
Sdílet

Nejnovější videa z pořadu The Voice Česko Slovensko

Články k pořadu The Voice Česko Slovensko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady