ANKETA: Kdo se stane druhým koučem The Voice? Bude to jedna z těchto deseti dam!

Podívejte se na těchto deset jmen zpěvaček. Jedna z nich se stane koučem The Voice Česko Slovensko. Kdo to bude? Na to už musíte přijít sami. Napoví vám video, kde je její speciální křeslo více představeno...

Všemi milovaná show The Voice Česko Slovensko začíná „výběry naslepo,“ kde si koučové sestavují svůj tým zpěváků, se kterým budou pracovat během soutěže. Kouč je v křesle, otočený k soutěžícímu zády. Pokud se mu vystoupení líbí, stlačí tlačítko a křeslo se hned otočí čelem k soutěžícímu. Jakmile vystoupení skončí, je soutěžící přiřazen automaticky do týmu zpěváka, který si ho vybral. Pokud se otočilo více koučů, vybere si zpívající sám, do jakého týmu půjde. Koučové své koně musí bezpečně provést přes vyřazovací souboje až do finále.

FOTO:  TV Nova

Castingy do The Voice Česko Slovensko už mají soutěžící za sebou. Odborná komise vybrala zpěváky, kteří se rozhodli předvést svůj talent před zraky televizních diváků a porotou složenou ze známých osobností. Výběr probíhal v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích a Pardubicích. Pro velký zájem byly dokonce castingy přidávány a šanci tak dostalo mnoho nadějných talentů. Co myslíte? Kdo zasedne v porotě?

Porota The Voice UK (zleva Olly Murs, Jennifer Hudson, Tom Jones a will.i.am)
FOTO:  oficiální zdroj

Například američtí koučové bývají nabíraní z řady hvězd, takže diváci mohli vidět Adama Levina z Maroon 5, Christinu Aguileru, Shakiru, Gwen Stefani, Miley Cyrus, Aliciu Keys, Kelly Clarkson nebo Jenifer Hudson. Angličtí koučové jsou například Tom Jones, Olly Murs, will.i.am nebo Danny O'Donoghue. V Norsku můžete jako kouče vidět zpěváka ze skupiny a-Ha, v Brazílii třeba popového krále Michela Tela. To jsou všechno velká jména. Jako první český kouč byl vybrán Vojtěch Dyk, další tři křesla jsou stále volná.

Porota The Voice US (zleva Blake Shelton, Alicia Keys, Miley Cyrus a Adam Levine)
FOTO:  oficiální zdroj


Kdo se stane druhým koučem show The Voice a připojí se k Vojtěchu Dykovi? Vybrali jsme pro vás deset zpěvaček, jen jedna z nich je ale koučem. Pozorně se nad těmito jmény zamyslete. Vyberete to správné?


 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu The Voice Česko Slovensko

Články k pořadu The Voice Česko Slovensko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady