Dojemný casting The Voice: Poté, co zazářila na pódiu, ji v zákulisí čekalo to nejnádhernější překvapení

Lauren Diaz ohromila Aliciu Keys jejím hitem If Ain't Got You! Jaká byla reakce zpěvačky, když svou píseň slyšela v jejím podání?

Alicia byla první, která se během vystoupení po zhruba půl minutě otočila, a Lauren už pak v podstatě zpívala jen pro ni. I když se otočili tři z porotců a jediný Adam Levine z Maroon 5 zůstal až do konce zády, všem bylo dopředu jasné, koho si Lauren vybere za kouče. Miley Cyrus se ani nesnažila Lauren nalákat do jejího týmu a jen smířlivě pronesla: „Kdyby sis vybrala místo Alicii mě, tak to tady všechny zmate! “. Blake Shelton vsadil na lichotky: „Jsi neuvěřitelná zpěvačka a vypadáš jako superstar, jsi nádherná!“, ale ani to Lauren nepřesvěčilo.

FOTO:  TV Nova

V přesvědčování byla nejlepší samotná Alicia Keys, která se vlastně ani tolik snažit nemusela:
„Já chci říct jen:
Někteří lidé chtějí vše,
ale já nechci nic z toho,
pokud to nejsi ty, Lauren,
pokud nemám tebe, Lauren,
někteří chtějí diamantové prsteny,
někteří chtějí prostě všechno,
ale všechno znamená nic,
když nemám tebe, tebe, tebe“
a zazpívala jí tak na oplátku i ona kousek své písně a zvedla tím všechny diváky v sále i porotce ze židllí. Rozhodnutí pak bylo tedy zcela jednoznačné! To ale ani zdaleka nebylo vše, z čeho se ten večer Lauren radovala...
FOTO:  TV Nova

Když odcházela ze sálu, dodala, že je šťastná a vzrušená, že v The Voice může být a nedokáže odhadnout, co se bude dít dál. Nemohla ani tušit, co se právě chystá v zákulisí, kde ji podporovala rodina s jejím přítelem a čtyřletým synem. Euforii z postupu vystřídal šok – její přítel ji před zraky Alicii a kamer požádal o ruku!

Celé emocemi nabité vystoupení zhlédněte ve videu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady